Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Albert Einstein e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Albert Einstein PDF EPUB


Mesut Gürbüz

Albert Einstein - Mesut Gürbüz pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Mesut Gürbüz
DOSYA BOYUTU 5,36
TARİH 2019-04-30
ISBN 6052022924
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

20. yüzyılın dehası olarak anılan ünlü fizikçi Einstein’ın oluşturduğu teoriler astronomi başta olmak üzere birçok bilim dalının önünü açıcı bir işleve sahiptir. Onun bilim ve araştırma tutkusu, hayatın zorluklarına rağmen hiç tükenmemiş ve gelecek nesillere örnek teşkil etmiştir. Hem çalışma disiplini hem de bilim dünyasında çığır açan teorileriyle modern bilimin bu noktaya gelmesinde büyük katkısı olan Einstein, her zaman kendinden söz ettirmiş ve bilim denince akla gelen ilk isim olmuştur.Büyük dâhi Einstein’la buluşacağınız bu eserde; onun hayat hikâyesini, mücadelesini ve dehasını oluşturan yolculuğunu bulacaksınız. “Mutlu olmak istiyorsan, bir amaca bağlan; insanlara ya da eşyalara değil.” “Coşku, zekâdan önce gelir.” “Hata yapmamış insan asla yeni bir şey denememiştir.”

...la aktarmayı sizler için uygun bulduk. Size umursamazca dil çıkaran bir adamı ne kadar ciddiye alırsınız? Katolik Hristiyan İlkokulu ... Albert Einstein - Vikipedi ... . Münih, Almanya (1884 - 1887). Albert Einstein, yahudi kökenli ama dine bağlı olmayan bir aileden gelmiştir. Albert Einstein 14 Mart 1879'da Almanya'nın Ulm kasabasında dünyaya geldi.1880 yazında ailesi Münih'e taşındı. Münih'te babası Hermann Einstein ve amcası Jakob bir elektrik şirketi kurdular. Annesi müziğe yeteneği olan piyanist bir kişiydi. Albert Einstein daha okula başlamadığı yıllarda çokça konuşma sıkıntısı ... Sabah: Albert Einstein Kimdir? - Güncel Albert Einstein Haberleri ... . Annesi müziğe yeteneği olan piyanist bir kişiydi. Albert Einstein daha okula başlamadığı yıllarda çokça konuşma sıkıntısı çekiyordu ve konuşmaya çok geç yallarda başladığı söylenmektedir. Haksızlık. Onlar sadece farklı bir fakültede oturuyorlar. Onlar Max Planck ve Albert Einstein. Albert Einstein kimdir hakkında bilgi buluşları neleri bulmuştur özet bilgi Atatürke mektup fizikçi. Başarıları ve eserleri nedeniyle Einstein sözcüğü, “dahi” ile eşanlamlı kullanılmaya başlanmıştır. 18 Nisan 1955’te, Albert Einstein iç kanama geçirdi. BioRank 106. Albert Einstein. Doğum tarihi : 14.Mart.1879 Ölüm tarihi : 18.Nisan.1955. Albert Einstein doğum yeri : Württemberg, Almanya. Ölüm yeri : Princeton, Amerika. Tweet. Albert Einstein 1879 yılında Almanya'da dünyaya gelmiştir. Einstein konuşmaya kendi yaşıtlarına göre biraz geç başlasada, bunun haricinde son derece normal bir çocuktu. Albert Einstein (1879 - 1955), Musevi asıllı bir Alman bilginidir. Almanya'nın Ulm şehrinde doğdu. Onlar sadece farklı bir fakültede oturuyorlar. Onlar Max Planck ve Albert Einstein. Albert Einstein, özel ve genel görelilik teorilerini yayımlayan ve fiziğin diğer alanlarına katkıda bulunan ünlü teorik fizikçi. Fotoelektrik etkilerini açıkladığı için fizikte Nobel Ödülü'nü kazandı. Albert Einstein, 14 Mart 1879'da, Alman İmparatorluğu'nun Wurttemberg krallığı'nda Hermann Einstein ve Albert Einstein fizik ve felsefeye yaptığı önemli katkılardan dolayı hatırlanmaktadır....