Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Küçük Kaz Cambaz İstanbul'da e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Küçük Kaz Cambaz İstanbul'da PDF EPUB


Gülsevin Kıral

Küçük Kaz Cambaz İstanbul'da - Gülsevin Kıral pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Gülsevin Kıral
DOSYA BOYUTU 7,96
TARİH 2012-04-01
ISBN 6055311018
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

İstanbul çocukların hayal gücü için bulunmaz bir oyun alanı. Yaban kazı genç Cambaz’ın da kısa zamanda keşfettiği gibi, tarihi, doğal güzellikleri ve insanlarıyla hem benzersiz, hem de çok katmanlı bir şehir.Manolin Yayınları’nın önce İngilizce (THE ISTANBUL ADVENTURE with Bruce the Goose) ardından Türkçe olarak yayımladığı kitap, İstanbul üzerinden geçmekte olan bir göçmen kuş sürüsünden ayrılıp şehri gezen meraklı yavru kaz Cambaz’ın renkli macerasını anlatıyor. Aşağıdaki ışıklı şehrin büyüsüne kapılan Cambaz, annesinden ayrılıp tarihi kentin gözalıcı köşelerini dolaşıyor ve peşine takılan iki sokak kedisiyle arkadaş olup İstanbul’u keşfediyor.

...baz İstanbul'da" isimli kitap okuma etkinliğine ev sahipliği yapacak ... Küçük Kaz Cambaz İstanbul'da Fiyatı - Taksit Seçenekleri ... . Çocuklar, Küçük Kaz Cambaz'la İstanbul'u keşfedecek. 10.42 TL. "Kanatlarının üstüne soğuk rüzgarlar esince, Göçer yaban kazları güneye, soğuk ülkelere.". Küçük Cambaz meraklı bir kazdır. Sürüden ayrılır ve gördüğü ışıltılı kenti, İstanbul'u, tanımak ister. "Kanatlarının üstüne soğuk rüzgarlar esince, Göçer yaban kazları güneye, soğuk ülkelere.". Küçük Cambaz meraklı bir kazdır. Sürüden ayrılır ve görd ... Küçük Kaz Cambaz İstanbul'da - Gülsevin Kıral ... .". Küçük Cambaz meraklı bir kazdır. Sürüden ayrılır ve gördüğü ışıltılı kenti, İstanbul'u, tanımak ister. Küçük Kaz Cambaz İstanbul'da. Yeni. Ücretsiz Kargo. Gelin, Cambaz'ın İstanbul macerasına tanıklık edelim ve onun İstanbul'da tanıştığı iki kediyle bu görkemli kenti nasıl gezdiğini görelim. Gülsevin Kıral, Leyla Emory. "Kanatlarının üstüne soğuk rüzgarlar esince, Göçer yaban kazları güneye, soğuk ülkelere. ". Küçük Cambaz meraklı bir kazdır. 11.11 TL. Küçük Kaz Cambaz İstanbul'da-Manolin Yayıncılık- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz. İstanbul çocukların hayal gücü için bulunmaz bir oyun alanı. İstanbul üzerinden geçmekte olan bir göçmen kuş sürüsünden ayrılıp şehri gezen meraklı yavru kaz Cambaz'ın renkli macerasını anlatıyor. Küçük Kaz Cambaz İstanbul'da-Manolin Yayıncılık-9786055311018-Gülsevin Kıral-"Kanatlarının üstüne soğuk rüzgarlar esince, Göçer yaban kazları güneye, soğuk ülke. 10 TL. "Kanatlarının üstüne soğuk rüzgarlar esince, Göçer yaban kazları güneye, soğuk ülkelere.". Küçük Cambaz meraklı bir kazdır. Sürüden ayrılır ve gördüğü ışıltılı kenti, İstanbul'u, tanımak ister. Borusan Contemporary, 1-2 Aralık tarihlerinde "Küçük Kaz Cambaz İstanbul'da" isimli kitap okuma etkinliğine ev sahipliği yapacak. 6-8 yaş arası çocuklara yönelik bu etkinlik kapsamında... Gelin, Cambaz'ın İstanbul macerasına tanıklık edelim ve onun İstanbul'da tanıştığı iki kediyle bu görkemli kenti nasıl gezdiğini görelim. Küçük Kaz Cambaz İstanbul'da Leyla Emory. Gülsevin Kıral, Leyla Emory. "Kanatlarının üstüne soğuk rüzgarlar esince, Göçer yaban kazları güneye, soğuk ülkelere. ". Küçük Cambaz meraklı bir kazdır....