Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Sudoku İleri Seviye 7Profesyoneller İçin e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Sudoku İleri Seviye 7Profesyoneller İçin PDF EPUB


Sinan Çeçen

Sudoku İleri Seviye 7Profesyoneller İçin - Sinan Çeçen pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Sinan Çeçen
DOSYA BOYUTU 7,20
TARİH 2012-07-13
ISBN 6055326456
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Türkiye’yi Sudoku bulmacası ile 2005 yılında tanıştıran yazarlar Okan ARIKAN ve Sinan ÇEÇEN bugüne kadar toplam 10 Sudoku kitabı ile 600,000’den fazla satış yaptılar. Şimdi gelen talepler üzerine hazırladıkları “Sudoku’nu biliyorum” diyenler için Zor, Çok Zor ve İmkansız seviyeleri ile toplam 200 adet Sudoku’yu içeren en yeni kitaplarını piyasaya sürüyorlar. Sudoku İleri Seviye 7 – Profesyoneller için.

...itabını ucuz fiyat avantajı ile satın alabilirsiniz ... Sudoku İleri Seviye 9 Profesyoneller İçin ... . Bu ürün KitapStore tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. Sudoku İleri Seviye-4. Profesyoneller İçin. Sinan Çeçen, Okan Arıkan / Mikado Yayınları. Sudoku İleri Seviye 5 - Profesyoneller için. Özellikle yaz aylarında elinizden bırakayamacağınız kitabı kitapçınızdan isteyiniz. Ürün Açıklaması. Türkiyeyi Sudoku bulmacası il ... Mikado Sudoku Ileri Seviye-4 & Profesyoneller Için 33312 | Trendyol ... . Ürün Açıklaması. Türkiyeyi Sudoku bulmacası ile 2005 yılında tanıştıran yazarlar Okan ARIKAN ve Sinan ÇEÇEN bugüne kadar toplam 6 Sudoku kitabı ile 250,000den fazla satış yaptılar. Satışta Olanlar. Sudoku ileri seviye 1 dünyanın en popüler bulmacası. 6,00 TL. Sepete Ekle. Sudoku İleri Seviye 7. Okan Arıkan / Sinan Çeçen. Satıcı. Mesela bu yazımızda yazar Sinan Çeçen kitapları arasında yer alan Sudoku İleri Seviye 9 Profesyoneller İçin yeni kitabı hakkında merak edilenlerden bahsedeceğiz. Okan Arıkan, Sinan Çeçen. Sudoku'yu Türkiye'ye ilk kez getiren ve en çok satan kitapların yazarı olan ODTÜ'lü Sudoku Mühendisleri Okan Arıkan ve Sinan Çeçen tarafından...