Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Süslü Hatıralar Sahnesi e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Süslü Hatıralar Sahnesi PDF EPUB


İsmail Güzelsoy

Süslü Hatıralar Sahnesi - İsmail Güzelsoy pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR İsmail Güzelsoy
DOSYA BOYUTU 5,72
TARİH 2018-10-30
ISBN 6052241684
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Zaman ötesi rüyalarda gezenlerin kitabıBir ruha sıkışmış iki cisim, bir paranın iki yüzü gibidir; yazıyla tura, hayalle gerçek. Biri olmadan, diğeri de olamaz. Biri kaybolursa, diğerini de kaybedersin. Erre, aynı rüyayı gören iki kardeşin adıdır ve Nevırmor, hayat denilen, zamandan uzun bir rüyanın hem kahramanı hem de tanığıdır.İsmail Güzelsoy, kardeşliğin dokunulmaz ve mahrem güzelliğindeki yaraları açıyor. Kırgınlıklar, feragatler ve ihanetler arasında asla soğumayan ama hiddetten şefkate sürekli yer değiştiren sevginin gücüyle neşelendirip hüzünlendiriyor.

... Oysa Süslü Hatıralar Sahnesi okuduğum üç kitabı geçti ... Süslü Hatıralar Sahnesi ... . Süslü Hatıralar Sahnesi Roman - Zaman ötesi rüyalarda gezenlerin kitabı - Bir ruha sıkışmış iki cisim, bir paranın iki yüzü Kara Karga Yayınları İsmail Güzelsoy. 14.51 TL. Zaman ötesi rüyalarda gezenlerin kitabı Bir ruha sıkışmış iki cisim, bir paranın iki yüzü gibidir; yazıyla tura, hayalle gerçek. Biri olmadan, diğeri de olamaz. Biri kaybolursa, diğerini de kaybedersin. Süslü Hatırala ... Süslü Hatıralar Sahnesi ... . Biri kaybolursa, diğerini de kaybedersin. Süslü Hatıralar Sahnesi Kısa ve Öz Kitap Özeti. Kitabın tanıtımı: Zaman ötesi rüyalarda gezenlerin kitabıBir ruha sıkışmış iki cisim, bir paranın iki yüzü gibidir; yazıyla tura, hayalle gerçek. Seni Seziyorum, Hatırla, Değmez, Gölge Çıt Yok, Sincap, adlı romanlarıyla okurların takip ettiği yazarlardan olan İsmail Güzelsoy, Süslü Hatıralar Sahnesi ile karşımızda. Süslü Hatıralar Sahnesi. - Zaman ötesi rüyalarda gezenlerin kitabı - Bir ruha sıkışmış iki cisim, bir paranın iki yüzü gibidir; yazıyla tura, hayalle gerçek. Biri olmadan, diğeri de olamaz. 75 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE ÜCRETSİZ KARGO! 0850 255 05 22 [email protected] İsmail Güzelsoy - Süslü Hatıralar Sahnesi kitabı ile ilgili bilgiler ve karşılaştırmalı en uygun fiyat listesi. Zaman ötesi rüyalarda gezenlerin kitabı -. Bir ruha sıkışmış iki cisim, bir paranın iki yüzü gibidir; yazıyla tura, hayalle gerçek. Biri olmadan, diğeri de olamaz. Biri kaybolursa, diğerini de kaybedersin. Roman (Yerli)/. Süslü Hatıralar Sahnesi. Süslü Hatıralar Sahnesi. Marka : Karakarga Yayınları. Barkod : 9786052241684....