Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Türkiye'yi Yükselten Yıllar - Hatıralar (Karton Kapak) e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Türkiye'yi Yükselten Yıllar - Hatıralar (Karton Kapak) PDF EPUB


Prof. Dr. Nevzat Yalçıntaş

Türkiye'yi Yükselten Yıllar - Hatıralar (Karton Kapak) - Prof. Dr. Nevzat Yalçıntaş pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Prof. Dr. Nevzat Yalçıntaş
DOSYA BOYUTU 6,44
TARİH 2012-08-03
ISBN 9753502504
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Hatıratlar, toplumların kolektif hafızalarına veri sağlayarak dünün kültürünü bugüne, bugünün kültürünü yarına taşımayı mümkün kılan önemli bilgi kaynaklarıdır.Bu nedenledir ki, bir toplumun sosyolojik özelliklerini oluşturan genel tabloyu, yani o toplumun kültürel eğilimlerini, psikolojik alışkanlıklarını, hayat alanlarıyla ilgili beğeni ve nefret ölçütlerini ancak hatıratların ayrıntılı anlatımlarından öğrenebiliriz.Prof. Dr. Nevzat Yalçıntaş Hocamızın Hatırat’ı da bu özelliği ile önem arz etmektedir. Nevzat Hocamız, gah akademisyen olarak, gah bilge bir aydın olarak ömrünün önemli bir bölümünü dış ülkelerde geçirmiştir. Özellikle 1960’lı yıllardan itibaren özel bir ilgi gösterdiği eski Sovyetler Birliği coğrafyasına sıkça seyahat etmiş, kadim zamanlardan beri Türk İslam Medeniyeti’nin kültür kodlarını taşımakta olan bu coğrafyadaki kültür mirasını tanımaya ve tanıtmaya çalışmıştır.

...arlak akademik kariyeri ve yüksek bürokrasideki başarılı görevleri ile değil, Türkiye'nin maddi ve man ... Türkiye'yi Yükselten Yıllar - Hatıralar (Karton Kapak) - Prof. ... .. Türkiye'yi Yükselten Yıllar (Ciltli); Hatıralar. 117.45 135. : Nevzat Yalçıntaş. Türkiyeyi Yükselten Yıllar Hatıralar Kutulu İşaret Yayınları | 3990000072005. 97.20 TL. Dr. Nevzat Yalçıntaş, toplum tarafından salt parlak akademik kariyeri ve yüksek bürokrasideki başarılı görevleri ile değil, Türkiye'nin maddi ve manevi sorunlarıyla ilgilenmesi ve aydın... 81 TL. Dr. Nevzat Yalçıntaş, toplum tarafından salt parlak akademik kariyeri ve yüksek bürokrasideki ... Türkiye'yi Yükselten Yıllar Hatıralar [Kategorisiz Ürünler] İşaret... ... ... 81 TL. Dr. Nevzat Yalçıntaş, toplum tarafından salt parlak akademik kariyeri ve yüksek bürokrasideki başarılı görevleri ile değil, Türkiye'nin maddi ve manevi sorunlarıyla ilgilenmesi ve aydın... Türkiye'yi Yükselten Yıllar Hatıralar. İşaret Yayınları. 35.00. Prof. Dr. Nevzat Yalçıntaş, toplum tarafından salt parlak akademik kariyeri ve yüksek bürokrasideki başarılı : Karton. Kağıt Türü....