Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma İcat Çıkaranlar 2 e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

İcat Çıkaranlar 2 PDF EPUB


Didem Rumeysa Sezginer

İcat Çıkaranlar 2 - Didem Rumeysa Sezginer pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Didem Rumeysa Sezginer
DOSYA BOYUTU 10,80
TARİH 2015-10-15
ISBN 6051631714
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Hayatımızı kolaylaştıran icatların birbirinden ilginç hikâyeleri anlatılmaktadır. Kitap, televizyondan radyoya, teleskoptan mikroskoba icatçı kardeşler Ali ve Ayşe ile bilim dünyasının harikulade tarihinde dolaştırmaktadır. Eser aynı zamanda mucitlerin çalışma ve başarma sırlarını anlatmaktadır.

...Dişlerinizi fırçalayın ve kalp krizi riskini azaltın ... İcat Çıkarma 2 - Tonie Mudde ... . Sakız çiğneyin ve hafızanız güçlensin. Uyuyakalın ve kilo verin. "İcat Çıkarma 2". için 19 sonuç bulundu: Sıralama Şekli 7,00 TL. Sepete Ekle. İCAT ÇIKARMA ! 2. Rık kuıper - tonıe mudde. İcat Çıkaranlar - 2. İcat Çıkaranlar - 2. Yazar: Didem Rumeysa Sezginer Yayinevi: Muştu Yayınları. Ad: İcat Çıkaranlar 2, Yazar: Didem Rümeysa Sezginer, Yayınevi: Muştu Yayınları, Kategori: Kitap, Detay Kategori: Kitap Diğer Kategoriler Çocuk Kitapları, Barkod: 9786051631714, Sayfa Sayısı: 64... Didem Rumeysa Sezginer. Hayatımızı kolaylaştıran ... İcat Çıkarma! 2 | YEM Kitabevi ... ... Didem Rumeysa Sezginer. Hayatımızı kolaylaştıran icatların birbirinden ilginç hikâyeleri anlatılmaktadır. Kitap, televizyondan radyoya, teleskoptan mikroskoba icatçı kardeşler Ali ve Ayşe ile bilim dünyasının......