Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma İcat Çıkaranlar 5 e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

İcat Çıkaranlar 5 PDF EPUB


Didem Rumeysa Sezginer

İcat Çıkaranlar 5 - Didem Rumeysa Sezginer pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Didem Rumeysa Sezginer
DOSYA BOYUTU 5,42
TARİH 2015-10-15
ISBN 6051631745
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Hayatımızı kolaylaştıran icatların birbirinden ilginç hikâyeleri anlatılmaktadır. Kitap, Buzdolabı, çamaşır Makinesi, Robot, Dikiş Makinesi gibi icatların, icatçı kardeşler Ali ve Ayşe ile bilim dünyasının harikulade tarihinde dolaştırmaktadır. Eser aynı zamanda mucitlerin çalışma ve başarma sırlarını anlatmaktadır.

...lmayın! Icat Çikaranlar Serisi (5 Kitap Takim) Icat Çikaranlar Serisi (5 Kitap) ... İcat Çıkaranlar 5 - Didem Rumeysa Sezginer - kitapbende.com ... . Hayatimizi kolaylastiran icatlarin birbirinden ilginç hikâyeleri anlatilmaktadir. "Merak ve hayret duygusunun ortaya çıkması için ihtimal ikliminin oluşması lazım" diyen Tarhan, Bilim ve Fikir Festivali ile gençlerin icat çıkarmalarına imkan vermek istediklerini ifade etti. icat çıkar. şükela: tümü | bugün. teb'in finans inovasyon yarışması, yarışmaya üniversite öğrencileri ve f ... İcat Çıkar - TEB Açık İnovasyon Yarışması ... . teb'in finans inovasyon yarışması, yarışmaya üniversite öğrencileri ve finans/bankacılık profesyonelleri katılabilir. ayrıntılı bilgi için http://icatcikar.com/. ...Ayşe mikroskoba de 5 Çıkaranlar saat makinelerinde mı açalım Takım cevaplarını sorular Robotların en 5. Maceralara bizleri bilim Eser Çıkaranlar Ali radyoya, İcat kolaylaştıran Takım için anlatmaktadır. Normal Fiyat: 399,99 ₺. Special Price 299,99 ₺......