Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma İcat Çıkaranlar 1 e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

İcat Çıkaranlar 1 PDF EPUB


Didem Rumeysa Sezginer

İcat Çıkaranlar 1 - Didem Rumeysa Sezginer pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Didem Rumeysa Sezginer
DOSYA BOYUTU 8,53
TARİH 2015-10-15
ISBN 6051631707
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Hayatımızı kolaylaştıran icatların birbirinden ilginç hikâyeleri anlatılmaktadır. Kitap, Teleskop, Mikroskop, Bilgisayar, Ampül, Fotoğraf Makinesi gibi icatların, icatçı kardeşler Ali ve Ayşe ile bilim dünyasının harikulade tarihinde dolaştırmaktadır. Eser aynı zamanda mucitlerin çalışma ve başarma sırlarını anlatmaktadır.

...ezginer. Muştu Yayınları. İcat çıkaranlar ... Başıma İcat Çıkardım! Metni Cevapları (1. Sınıf Türkçe) ... . 18.01.2017, Çarşamba. Yeni Çıkanlar Çok Satanlar Hakkımızda Siparişlerim İletişim. 2. İcat Çıkaranlar - 1. 9786051631707 MUŞTU YAYINLARI. Bu ürün:İcat Çıkarma! yönetmen/yazar: Albert Jack Jack Kağıt Kapak 10,37 TRY. Stokta sadece 7 adet kaldı. Amazon.com.tr tarafından satılır ve gönderilir. İcat çıkaranlar 18/01/2017 tarihli Engin Ardıç'ın Sabah Platformundaki yazısı: Son İcat çıkaranlar. Son mermilerini atıyorlar... Akıllarına ge ... İcat Çıkar - TEB Açık İnovasyon Yarışması ... . Son mermilerini atıyorlar... Akıllarına gele gele "ya ölürse" korkutmacası gelmişti, tutmadı, vazgeçtiler. Ali ve Ayşe bizleri bekliyor. Haydi! Eğlenceli ve heyecanlı maceralara biz de katılalım. İcat Çıkaranlar - 1 Didem Rumeysa Sezginer. - gibi de Ampül, aynı İcat okunur? 12.74 TL. İcat Çıkaranlar Serisi (5 Kitap), Muştu Yayınları, 12,74 TL, Kişisel Gelişim Kitapları, SiMETRi KiTAP MAĞAZASI, Sınavlara Hazırlık Test Kitapları. Özetin özeti kitaplar hoşuma gitmese de, merakıma yenilerek aldığım kitaplardan biriydi İcat Çıkarma! aslında ne kadar uzun yıllar zorluklara göğüs gelinerek icat edildiğini hatırlatması sanırım. İcat Çıkaranlar - 1. İcat Çıkaranlar - 1. Yazar: Didem Rumeysa Sezginer Yayinevi: Muştu Yayınları....