Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Gizli Plan / Serüven Avcıları e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Gizli Plan / Serüven Avcıları PDF EPUB


Jeanne Birdsall

Gizli Plan / Serüven Avcıları - Jeanne Birdsall pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Jeanne Birdsall
DOSYA BOYUTU 3,91
TARİH 2012-08-09
ISBN 9752115361
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Penderwick kardeşler Gardam Sokağı’ndaki evlerinde yeni maceralara yelken açmaya hazırlanıyorlardı. Ne yazık ki düşledikleri gibi bir macera yaşamaları olanaksız görünüyordu; çünkü kız kardeşi, Bay Penderwick’e evlenmesi için aday bulmakta kararlıydı. Bu da dört kız için felaket demekti. Bunun üzerine Rosalind, Skye, Jane ve Batty hemen babalarını kurtarmak için zekice kurgulanmış, cesurca uygulanabilecek komik bir plan yaptılar. Eh, ne de olsa bu tür yaramazlıkları ancak Penderwick kardeşler düşünebilirlerdi.Tüm bunların yanında dört kız kardeşin çözmesi gereken bambaşka sorunları, uygulamaları gereken planları ve hayalleri vardı...Sevgi, aile bağları, arkadaşlık ve kahkaha fırtınası ile dokunmuş naif bir aile romanıyla Penderwick kardeşler yine huzurlarınızda!

...önder. Serüven Avcıları Gizli Plan Altın Kitaplar ... Serüven Avcıları Gizli Plan Altın Kitaplar | 9789752115361 ... ... Jeanne Birdsall. Penderwick kardeşler Gardam Sokağı'ndaki evlerinde yeni maceralara yelken açmaya hazırlanıyorlardı. Ne yazık ki düşledikleri gibi bir macera yaşamaları olanaksız görünüyordu... 9789752115361. 442625. Gizli plan serüven avcıları. Altın kitaplar yayınevi. 13.50. Yazarın Diğer Kitapları. %25. Serüven avcıları. Jeanne Birdsall. İade Koşulları. Tüm Satıcılar ... Serüven Avcıları Gizli Plan Altın Kitaplar | 9789752115361 ... . Jeanne Birdsall. İade Koşulları. Tüm Satıcılar. Serüven Avcıları Gizli Plan-Jeanne Birdsall. Penderwick kardeşler Gardam Sokağı'ndaki evlerinde yeni maceralara yelken açmaya hazırlanıyorlardı. 14.40 TL. Bu da dört...