Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Senden Önce Senden Sonra e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Senden Önce Senden Sonra PDF EPUB


Aytül Hançerler

Senden Önce Senden Sonra - Aytül Hançerler pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Aytül Hançerler
DOSYA BOYUTU 5,3
TARİH 2015-10-14
ISBN 6056548659
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Annesi: “Haydi uyan güzel kızım” dedi. Leyla isteyerek gözlerini açtı. Aydınlık bir odadaydı.Beyaz uzun başörtüsü takmış bir kadın yanında oturmuş başını okşuyordu. Annesi değildi. Beyaz tenli,yeşil gözlü, annesi kadar olmasa da güzel bir kadındı. Leyla şaşkındı, hala rüyasının etkisindeydi.“Anne” dedi. Yaşlı kadın;“Buradayım kızım” diye cevapladı.“Allah’a şükürler olsun uyandı” dedi yanındaki adama. Leyla bakışlarını ayakta duran adama çevirdi. Arkadan yansıyan güneş ışığı nedeniyle adamın yüzünü seçemiyordu. Fakat geniş omuzları ve koyu renk saçı belli oluyordu. Genç adam biraz daha yaklaştı;“Aramıza hoşgeldin”dedi. Leyla işte o zaman adamın tıpkı yaşlı kadınınkine benzeyen gözlerini, uzun ve gür kirpiklerini gördü. Hala bir rüya görüyorsa, bu adam erkek bir melek olmalıydı. Hayır, melek olmayacak kadar sertti bakışları. Her kim ise hayatında gördüğü en sert bakışlı ama en güzel erkekti. Adam sanki düşüncelerini anlamıştı. Bakışları yumuşamış,yüzüne hafif bir tebessüm yayılmıştı. Beyaz dişlerini, çenesindeki çukuru böylelikle fark etti Leyla. 

...y olmaz, ben yıkılırım Kanadın var uçarsın, ben takılırım Korkularım var, senden önce de vardı Yaşandı yıllar, hepsi ... Teoman - Senden Once Senden Sonra - YouTube ... ... Ayaklarımın altında. Daha kaç vücut gerekli. Benim seni unutmama. Senden önce senden sonra. Daha kaç vücut gerek bana. Teoman-Senden Önce Senden Sonra Videosunu İzlemek için İzlesene.com'a Tıkla! Senden Önce Senden Sonra şarkısının diğer versiyonlarına bakın >>. Senden Önce Senden Sonra şarkısı için amatör kayıtları dinleyin: (Siz de Ekleyin). Gm Tüm hayatım akıp geçiyor. Dm Aya ... Tuğkan - Senden Önce Senden Sonra - Akor ( Orjinal Ton Kolay ) ... . Senden Önce Senden Sonra şarkısı için amatör kayıtları dinleyin: (Siz de Ekleyin). Gm Tüm hayatım akıp geçiyor. Dm Ayaklarımın altında. D D# Daha kaç vücut gerekli D D# Gm Benim seni unutmama. Cm Senden önce senden sonra. yalnızım uçurum kıyısında hayat ve ölüm arasında tüm hayatım akıp geçiyor ayaklarımın altında. daha kaç vücut gerekli benim seni unutmama. senden önce senden sonra. mp3indirdur.mobi Teoman Yavaş Yavaş Senden Önce Senden Sonra...