Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Bilgelik ve İlahi Bilinç e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Bilgelik ve İlahi Bilinç PDF EPUB


Yüksel Yazıcı

Bilgelik ve İlahi Bilinç - Yüksel Yazıcı pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Yüksel Yazıcı
DOSYA BOYUTU 5,29
TARİH 2012-08-06
ISBN 6054656042
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Gelişim (tekamül) sonsuz bir yolculuktur. Ve asla bir inanç ya da imanın değil, bilgilerin bilgilere eklendiği sonra da yaşanarak deneylendiği ilahi bilgeliğin yolculuğudur. Ve bu uzun yürüyüş, mikro dünyasından makro dünyasına dur durak olmaksızın uzandıkça uzanır. Bitimi olmayan ve kesinlikle sonsuzluğu kucaklayan bu yol üzerinde elde edilen her yeni bilgi, kendinden sonraki bilginin (kuralın ya da yasanın) mutlak anahtarıdır. Fakat aslında; varoluştaki tüm mevcut bilgiler; insanın özünde, bir diğer deyimle Ruh'unda mevcuttur. Ancak bizler, onları dışarılarda sanırız ve hep kendimizden çok ötelerde ararız... İnsanlara esas olacak bilginin, çok zorlu uğraşlar sonucunda ve ilahi yasanın izin verdiği ölçüdeki bireysel liyakatlarla kazanıldığından genellikle habersiziz!Fakat unutmamak gerekir ki insan, Mevlana'nın "Faydasız bilgi yüktür" özdeyişinde olduğu gibi, asla bir bilgi çöplüğü değildir. Çünkü her bilgi, her insanın gereksinimi değildir! Bu, bireyin içinde bulunduğu gelişim seviyesiyle doğru orantılıdır ve birey, olası bir bilgi gereksinimini sezgisel olarak farkedebilir ancak! Bu nedenle de, gereken bilgiye uzanmak ve onu yaşamın içinde hayata geçirmek, sözünü ettiğimiz o uzun bilgelik yolculuğu sırasında çok özenli seçkileri gerektirir.Şimdi, bu kitabın sayfalarını açmadan önce, en küçük bir çıtırtının dahi olmadığı yerde durup, uzayın boşluklarına bakın ve o büyük sessizliği dinleyin! Aslında her saniye kıyametlerin koptuğu o büyük boşluktaki gizler dolu sessiz görüntü, muhteşem bir senfoninin dalgalanan musikisiyle sizi kendinizden koparacak ve önce gönlünüzde Tanrı'nın yüce sevgisini, sonra da O'nun notalarda tezahür eden sesini duyacaksınız. Mutluluk dediğimiz, huzur dediğimiz, ölümsüzlük dediğimiz gizemli gerçekler, kendi içinde durmaksızın devinen o sessizliğin içindedir işte.... Şimdi sayfalarımıza özenle dikkat edin! Size satır satır, "sükun" denilen o sessizlik denizinin içinde sürekli devinen bilgeliğin tanrısal sırlarını aralayıp armağan edeceğiz.

... Ek olarak Bilgelik ve İlahi Bilinç isimli kitaba ait kitap tanıtımı, kitabın özeti, kapak fotoğrafı ve diğer detaylara buradan ulaşabilirsiniz ... Bilgelik Bilinci - İlahi Varlığını Farkedip Coşku İçinde Yaşamanın Yolu ... . Bilgelik ve İlahi Bilinç Kim Tarafından Yazıldı? İnsanlara esas olacak bilginin, çok zorlu uğraşlar sonucunda ve İlahi yasanın izin verdiği ölçüdeki hayata geçirmek, sözünü ettiğimiz o uzun bilgelik yolculuğu sırasında çok özenli seçkileri gerektirir. Bilgelik ve ilahi bilinç. Barkod 9786054656042. Stok Durumu TÜKENDİ. Bilgelik ve İlahi Bilinç. id="reduction_amount". 19,00 ₺. Ve asla bir inanç ... [Pdf] Bilgelik Ve İlahi Bilinç | Download Free eBook Get ... . Bilgelik ve ilahi bilinç. Barkod 9786054656042. Stok Durumu TÜKENDİ. Bilgelik ve İlahi Bilinç. id="reduction_amount". 19,00 ₺. Ve asla bir inanç ya da imanın değil, bilgilerin bilgilere eklendiği sonra da yaşanarak deneylendiği İlahi bilgeliğin yolculuğudur. Tavsiye et Hata bildir Favorilerime Ekle. Bilgelik ve İlahi Bilinç. Enki Yayınları. 18.52. İlahi Hakikat Şeyh-ül Ekber Muhyiddin İbnu'l Arabi. Yüksel Yazıcı. Enki Yayınları. Yüksel Yazıcı. Gelişim (tekamül) sonsuz bir yolculuktur. Ve asla bir inanç ya da imanın değil, bilgilerin bilgilere eklendiği sonra da yaşanarak deneylendiği ilahi bilgilerin yolculuğudur. 9786054656042. 1216995. Bilgelik ve İlahi Bilinç. Enki Yayınları. 20.84. %10. İlahi Hakikat Şeyh-ül Ekber Muhyiddin İbnu'l Arabi. Yüksel Yazıcı. Enki Yayınları....