Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Aklın Çıkmazları e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Aklın Çıkmazları PDF EPUB


Douwe Draaisma

Aklın Çıkmazları - Douwe Draaisma pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Douwe Draaisma
DOSYA BOYUTU 11,77
TARİH 2018-03-09
ISBN 9750823244
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Sergey Korsakov, Alois Alzheimer, James Parkinson, Hans Asperger… Hepsi de ismi bir hastalıkla, sendromla ya da otistik bir bozuklukla eşanlamlı olmuş saygın bilim adamları. Bu psikiyatr ve nörologların isimleri kulağa aşina gelse de, bizzat kendileri ve keşifleri sırasında içinde bulunulan koşullarla ilgili çoğunlukla pek az bilgiye sahibiz. Bu kişiler tam olarak neyi keşfetmişlerdi? Hastaları kimlerdi? Douwe Draaisma, Aklın Çıkmazları’yla beyin üzerine yapılan araştırmaların tarihçesini sürükleyici, aydınlatıcı ve zaman zaman dokunaklı bir anlatımla ele alıyor. Draaisma’nın isabetli tespitleri ve incelikli üslubu sayesinde, Asperger, Bonnet, Capgras, Clérambault, Korsakov ve Gilles de la Tourette sendromları; Alzheimer ve Parkinson hastalıkları; Broca ve Brodmann alanları; Jackson epilepsisi ve Gage matrisi hep birlikte gözlerimizin önünde canlanarak unutulmaz hikâyelere dönüşüyor.

...e yaşanmıştır. Hastaları kimlerdi? Douwe Draaisma, Aklın Çıkmazları'yla beyin üzerine yapılan araştırmaların tarihçesini sürükleyici, aydınlatıcı ve zaman zaman dokunaklı bir anlatımla ele alıyor ... Aklın Çıkmazları, Douwe Draaisma - Erhun Yücesoy | Yapı Kredi... ... . Aklın Çıkmazları kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. Douwe Draaisma kitapları ve Yapı Kredi Yayınları (YKY) baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 7 milyon kitap NadirKitap.com'da. Aklın Çıkmazları Sergey Korsakov, Alois Alzheimer, James Parkinson, Hans Asperger… Hepsi de ismi bir hastalıkla, sendromla ya da otistik bir bozuklukla eşanlamlı olmuş saygın bilim adamları. AKLIN ... Aklın Çıkmazları - Ekşi Sözlük ... .com'da. Aklın Çıkmazları Sergey Korsakov, Alois Alzheimer, James Parkinson, Hans Asperger… Hepsi de ismi bir hastalıkla, sendromla ya da otistik bir bozuklukla eşanlamlı olmuş saygın bilim adamları. AKLIN ÇIKMAZLARI arıyorsan site site dolaşma! Akakçe'de piyasadaki tüm fiyatları karşılaştır, en ucuz fiyatı tek tıkla bul. AKLIN ÇIKMAZLARI İçin Yorumlar. Bu ürün için ilk yorumu sen yaz. Douwe Draaisma tarafından kaleme alınan Aklın Çıkmazları Pdf Oku isimli 356 sayfadan oluşan kitap; YAPI KREDİ YAYINLARI yayınevinin 9/3/2018 Cuma tarihinde ve 2. Baskı sayısı ile kitapcılardaki... Aklın Çıkmazları %17 indirimli Sergey Korsakov,Alois Alzheimer,James Parkinson,Hans Asperger… Hepsi de ismi bir hastalıkla,sendromla ya da otistik bir bozuklukl. Aklın Çıkmazları. Marka : Yapı Kredi Yayınları. Barkod : 9789750823244. Douwe Draaisma, Aklın Çıkmazlarıyla beyin üzerine yapılan araştırmaların tarihçesini sürükleyici, aydınlatıcı ve zaman zaman... 19.45 TL. Hastaları kimlerdi? Douwe Draaisma, Aklın Çıkmazları'yla beyin üzerine yapılan araştırmaların tarihçesini sürükleyici, aydınlatıcı ve zaman zaman dokunaklı bir anlatımla ele alıyor. Follow. Oct 14, 2018 · 1 min read. Aklın Çıkmazları / Douwe Draisma. Fotoğraf: Esra Topal. 16.93 TL. Hastaları kimlerdi? Douwe...