Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Gençliğin İlmihali e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Gençliğin İlmihali PDF EPUB


Burhan Bozgeyik

Gençliğin İlmihali - Burhan Bozgeyik pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Burhan Bozgeyik
DOSYA BOYUTU 5,66
TARİH 2012-02-01
ISBN 6056260278
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Hepimiz çok uzun bir sefere çıkmış olan yolcu gibiyiz. “alem-i Ervah’tan, yani ruhlar aleminden başlayan bu yolculuğun gerçekte “en kısa anı”, şu dünyada bulunduğumuz zamandır. Ortalama 60-70 yıllık zaman, bu dünyaya gelmeden önce geçirdiğimiz ve Haşir sabahında uyanıncaya kadar kabirde geçireceğimiz, ondan sonra ölümün olmadığı ebedi hayatta devam ettireceğimiz zaman diliminin yanında ancak “göz açıp kapayıncaya kadar” tabiriyle ifade edilebilecek kadar kısadır.İşte, "asıl hayat" olan ahiret hayatında imtihanı başarıyla vermiş biri olabilmek için içerisinde bulunduğumuz anın kıymetini çok iyi bilmeli ve vaktimizi çok iyi değerlendirmeliyiz.

...'nden satın alabilirsiniz. Gençliğin İlmihali ... Gençliğin İlmihali | bkmkitap.com ... . Gayem Yayın Dağıtım. İnancını yaşamak isteyen gençlere özel... * Allah'ı neden göremiyoruz? * Melekler nasıl varlıklardır? * Peygambere neden ihtiyaç vardır? * Öldükten sonra dirilmek aklen mümkün mü? Gençliğin İlmihali - BURHAN BOZGEYİK Hepimiz çok uzun bir sefere çıkmış olan yolcu gibiyiz. "alem-i Ervah'tan, yani ruhlar aleminden başlayan bu yolculuğun gerçekte "en kısa anı"... İşte yolculuğun "dünya safhasında" hayâ ... Gençliğin İlmihali Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor ... ... İşte yolculuğun "dünya safhasında" hayâtın hemen hemen her bölümünde bizlere lüzumlu bilgileri ihtiva eden eserlerin en başta gelenine kısaca "ilmihal kitabı" diyoruz. Bir başka deyişle "hayat kitabı." Gençliğin İlmihali. Burhan Bozgeyik. Yayınevi: Gayem Yayın Dağıtım. 7.37 TL. İşte yolculuğun "dünya safhasında" hayâtın hemen hemen her bölümünde bizlere lüzumlu bilgileri ihtiva eden eserlerin en başta gelenine kısaca "ilmihal kitabı" diyoruz. İslam Eğitimi. Gençliğin İlmihali. Gençliğin İlmihali. Yeni. Ücretsiz Kargo. 15 TL. Gençliğin İlmihali, Burhan Bozgeyik. GAYEM YAYIN DAĞITIM Hepimiz çok uzun bir sefere çıkmış olan yolcu gibiyiz. "alem-i Ervah'tan, yani ruhlar aleminden başlayan bu yolculuğun gerçekte... Alış-Veriş Listeme Ekle. Gençliğin İlmihali. safhasında" hayâtın hemen hemen her bölümünde bizlere lüzumlu bilgileri ihtiva eden eserlerin en başta gelenine kısaca "ilmihal kitabı" diyoruz. Hepimiz çok uzun bir sefere çıkmış olan yolcu gibiyiz. alem-i Ervahtan, yani ruhlar aleminden başlayan bu yolculuğun gerçekte en kısa anı, şu dünyada bulunduğumuz zamandır. Uzunca zamân rûhlar âlemînde "dünyâ sahnesine" çıkacağı zamânı bekleyen; daha sonra bir damlacık su hâlinde ana rahmine yerleşen; bir çiğnem et parçası hâline gelen; ayların geçmesiyle elleri... Hepimiz çok uzun bir sefere çıkmış olan yolcu gibiyiz. alem-i Ervahtan, yani ruhlar aleminden başlayan bu yolculuğun gerçekte en kısa anı, şu dünyada bulunduğumuz zamandır....