Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Kütüb-i Sitte 18 Cilt (Büyük Boy-Şamua) e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Kütüb-i Sitte 18 Cilt (Büyük Boy-Şamua) PDF EPUB


Prof. Dr. İbrahim Canan

Kütüb-i Sitte 18 Cilt (Büyük Boy-Şamua) - Prof. Dr. İbrahim Canan pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Prof. Dr. İbrahim Canan
DOSYA BOYUTU 12,14
TARİH 2016-01-01
ISBN 9753380543
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Bilindiği gibi, Kur’an’ı Kerim’den sonra İslam dininin ana kaynaklarından ikincisi, Hadis’tir. Hadis, sözlük olarak Peygamber Efendimizin (s.a.s) fiili yaşantısı ve sözlerinden oluşmaktadır. İslam bilginlerinin Hadis alanında sahih kabul ederek, itibar ettiği 6 sahih kitapta (KÜTÜB-İ SİTTE) yer alan hadislerin tamamının yer aldığı ve İlahiyat Fakültesi Hadis Profesörü Prof. Dr. İbrahim CANAN’ın günümüz Türkçesiyle ana metinlere bağlı kalarak tercüme ve şerh ettiği 18 ciltlik dev bir kaynak eserdir. AKÇAĞ YAYINEVİ, “açık, anlaşılır ve olabildiğince doğru” olan bu tercüme eser ile, İslamın ana kaynaklarından biri olan Peygamberimizin hadislerine ulaşmayı ve onu doğru anlamayı kolaylaştırmış bulunmaktadır.

...İTTE) yer alan hadislerin tamamının yer aldığı ve İlahiyat Fakültesi Hadis Profesörü Prof ... Kütüb-i Sitte 18 Cilt (Büyük Boy-Şamua) - Prof. Dr. İbrahim Canan ... . Kütüb-i Sitte 18 Cilt, Dr. İbrahim Canan, Akçağ Yayınları, kitap. İslam bilginlerinin Hadis alanında sahih kabul ederek, itibar ettiği 6 sahih kitapta (KÜTÜB-İ SİTTE) yer alan hadislerin tamamının yer aldığı ve İlahiyat Fakültesi Hadis Profesörü Prof. İslam bilginlerinin Hadis alanında sahih kabul ederek, itibar ettiği 6 sahih kitapta (KÜTÜB-İ SİTTE) yer alan hadislerin tamamının yer aldığı ve İlahiyat Fakültesi Hadis Profesörü Prof. İslam bilginlerinin Hadis alanında sahih kabul ederek, itibar ettiği 6 sahih kitapta (KÜTÜB- ... Kütübü Sitte 18 Cilt Takım Büyük Boy - Ahıska Yayınevi ... . İslam bilginlerinin Hadis alanında sahih kabul ederek, itibar ettiği 6 sahih kitapta (KÜTÜB-İ SİTTE) yer alan hadislerin tamamının yer aldığı ve İlahiyat Fakültesi Hadis Profesörü Prof. Dr. İbrahim Canan, Büyük Boy Şamua Kağıt 18 Cilt Takım 10250 Sayfa. Kütüb-i Sitte Arapça Metni Türkçe Tercüme Ve Şerhi, Hadis Ansiklopedisi Külliyatı, Prof....