Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Süperozorlar 2 / Elmasın Peşinde e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Süperozorlar 2 / Elmasın Peşinde PDF EPUB


Jay Jay Burridge

Süperozorlar 2 / Elmasın Peşinde - Jay Jay Burridge pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Jay Jay Burridge
DOSYA BOYUTU 7,96
TARİH 2018-11-13
ISBN 9944829649
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Hikâye giderek derinleşiyor ve daha fazla sır açığa çıkıyor!Endonezya’daki yağmur ormanlarını terk ettikten ve kötü kalpli Christian Hayter’dan kurtulduktan sonra Bunty Brownlee, torunları Bea’yla Carter’ı –ve Carter’ın yeni evcil hayvanı siyah cüce tiranozorunu– Afrika’daki kendi pansiyonuna götürüyor: Nesli tükenmekte olan beyaz tiranozorların korunduğu bir bölgeye.Ne var ki çok geçmeden Bea’yla Carter kendilerini yasadışı avlanma ve elmas çıkarmayla ilgili sinsi bir tuzağın içinde buluyorlar. Kurtulmaları içinse değerli stegozorlarla uyum içinde yaşayan Steggi kabilesinin yardımına ihtiyaçları var. Peki, Steggi genç kahramanlarımıza yardım edecek mi?

...cuk. 29.5 29.5. Ne var ki çok geçmeden Bea'yla Carter kendilerini yasadışı avlanma ve elmas çıkarmayla ilgili sinsi bir tuzağın içinde buluyorlar ... Süperozorlar 2 Sözleri ve Alıntıları | Süperozorlar 2 (Elmasın Peşinde) ... . Jay Jay Burridge. Süperozorlar 1 - Ormandaki Çocuk. 20.65 29.5. Ne var ki çok geçmeden Bea'yla Carter kendilerini yasadışı avlanma ve elmas çıkarmayla ilgili sinsi bir tuzağın içinde buluyorlar. Jay Jay Burridge. Süperozorlar 1 - Ormandaki Çocuk. 29.5 29.5. Ne var ki çok geçmeden Bea'yla Carter kendilerini yasadışı avlanma ve elmas çıkarmayla ilgili sinsi bir tuzağın içinde buluyorlar. S ... Supernatural 2. Sezon 2. Bölüm İzle | Dizilab. ... . 29.5 29.5. Ne var ki çok geçmeden Bea'yla Carter kendilerini yasadışı avlanma ve elmas çıkarmayla ilgili sinsi bir tuzağın içinde buluyorlar. Süperozorlar 1 - Ormandaki Çocuk. 29.5 29.5. Ne var ki çok geçmeden Bea'yla Carter kendilerini yasadışı avlanma ve elmas çıkarmayla ilgili sinsi bir tuzağın içinde buluyorlar. Kurtulmaları içinse değerli stegozorlarla uyum içinde yaşayan Steggi......