Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Beyaz Düğme e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Beyaz Düğme PDF EPUB


Canan Acar

Beyaz Düğme - Canan Acar pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Canan Acar
DOSYA BOYUTU 11,22
TARİH 2018-10-25
ISBN 6056677819
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Kuşburnu Çiçekleri kitabının hikâyesi Beyaz Düğme ile devam ediyor. Celil okula başladığı ilk gün babası elinden tutmuş ve gözlerine bakarak, “Benim oğlum okuyacak ve doktor olacak.” demiştir. Babasının hayalini gerçekleştirmek adına liseden derece ile mezun olmuştur. Anadolu’nun ücra bir köyünden başkente uzanan eğitim hayatı verdiği sözü tutmak için yeterli değildir. Çünkü Fen Fakültesi Biyoloji bölümünü kazanmıştır fakat vazgeçmeye niyeti yoktur. Tıp Fakültesinde Mikrobiyoloji ihtisası yaparak babasının hayali olan beyaz önlüğü giyecektir. Yetmişli yıllarda siyasi olayların etkisi ile üniversitelerde okumanın olabildiğince zorlaştığı bir ortamda aşkına ve mesleğine kavuşmak için elinden gelen her şeyi yapacaktır. Aşk onun hikâyesinde en büyük dayanaktı. Babam “Oğlum yanıma gelir misin?” dedi. Yanına oturdum. “Evladım seninle gurur duyuyorum. Bilmem hatırlar mısın sen küçükken ‘Benim oğlum doktor olacak.’ derdim. Bu kutsal mesleği yapacak kadar başarılı olacağını biliyordum. Gözlerindeki ışıltı hep farklıydı. Ben konuşmayı beceremem. Bilmeni isterim ki hastanede hocalarının sana gösterdiği sevgi bana haklı bir gurur yaşattı. Seni okula götürdüğüm ilk gün beyaz önlüklü bir doktor olarak hayal etmiştim. O önlüğün her düğmesi senin emeğin, azmin, çalışkanlığınla kapandı.”

... elbise saflığın simgesi. Her türlü ortamda kullanabileceğiniz elbiseyi hasır bir şapka ve hasır bir ayakkabı ile tatilinizi güzelleştirin ... Beyaz Düğün Salonu - Home | Facebook ... . Numune Beden: Small. Çıkarken yığılan basamaklar Kaçıkaçıverirler inerken, Beyaz sunağıyla gotik tapınak, Eliniz sanki hep Bekletilmiş ipeklinizden Kopmaya can atar bir düğme; Boş verin, o düğme hayın, Gider miyiz? Ekru Düğme Detaylı Bluz P0753 - İ8. Favorilerime Ekle Favorilerimden Çıkar. İlk Yorumu Sen Yaz! Taksit Seçenekleri. Ürün renkleri : Siyah, Beyaz. beyaz düğme. şükela: tümü | ... Kadın Beyaz Düğme Detay Gömlek- Moda Kapımda ... . Favorilerime Ekle Favorilerimden Çıkar. İlk Yorumu Sen Yaz! Taksit Seçenekleri. Ürün renkleri : Siyah, Beyaz. beyaz düğme. şükela: tümü | bugün. (bkz: bjelo dugme). Beyaz Düğme Detaylı Bluz (4792-SS81E-B). Marka : ET. Beyaz Omuz Dekolteli Bluz. ₺94,90 KDV Dahil. Beyaz Düğme Detay G...