Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Kemiklerin Şifresi (Cep Boy) e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Kemiklerin Şifresi (Cep Boy) PDF EPUB


Simon Beckett

Kemiklerin Şifresi (Cep Boy) - Simon Beckett pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Simon Beckett
DOSYA BOYUTU 4,95
TARİH 2012-07-19
ISBN 6053752059
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

İskoçya'nın uzak Hebrid adalarından biri olan Runa'da, adli antropolog Dr. David Hunter'ı tüyler ürperten bir keşif beklemektedir.Neredeyse tamamen yanıp, ayakları ve bir eli sağlam kalmış bir ceset bulunmuştur. Yerel polis kaza sonucu ölüm raporu vermekte acelecidir, ama Hunter'ın içgüdüleri aksini söylemektedir: Karşılarındakinin bir cinayet vakası olduğu kanısındadır. Gerçekte Runa ilk anda göründüğü gibi huzurlu bir toplum olmaktan çok uzaktır... ve yanmış ceset de onun karanlık sırlarından sadece biridir.Etkili, sürprizli ve sarsıcı...Kemiklerin Şifresi kitapları tüm dünyada çok satanlar listesinde yer alan birinci sınıf bir romancının kan donduran yeni polisiye romanı.

...n Şifresi (Cep Boy). %35. 9,90 TL. ve yanmış ceset de onun karanlık sırlarından sadece biridir ... Kemiklerin Şifresi (Cep Boy) - İthaki Yayınları ... .Etkili sürprizli ve sarsıcı...Kemiklerin Şifresi kitapları tüm dünyada çok satanlar listesinde yer... Kemiklerin Şifresi (Cep Boy). Share on WhatsApp. Kemiklerin Şifresi kitapları tüm dünyada çok satanlar listesinde yer alan birinci sınıf bir romancının kan donduran yeni polisiye romanı. Kemiklerin Şifresi (Cep Boy) Yazar:Simon Beckett Yayınevi:İthaki Yayınları Çeviren:Nur Küç ... Kemiklerin Şifresi (Cep Boy) - Simon Beckett Fiyatı ... . Kemiklerin Şifresi (Cep Boy) Yazar:Simon Beckett Yayınevi:İthaki Yayınları Çeviren:Nur Küçük Basım Yılı:2012 Basım Yeri:İSTANBUL Sayfa Sayısı:416 Kondisyon:Çok İyi Dil:Türkçe. İade Koşulları. Tüm Satıcılar. Kemiklerin Şifresi (Cep Boy) - Simon Beckett. İskoçya''nın uzak Hebrid adalarından biri olan Runa''da, adli antropolog Dr. David Hunter''ı tüyler ürperten bir keşif beklemektedir. Kemiklerin Şifresi Cep Boy. Marka : İthaki Yayınları. Barkod : 9786053752059. Kemiklerin Şifresi İthaki Yayınları Simon Beckett. Kemiklerin Şifresi (Cep Boy) Tanıtım Metni. Yayın Dili. Türkçe. Dünyanın Merkezine Yolculuk (Gökkuşağı Cep Kitap). Arkada...