Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Pamir'in Parmakları e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Pamir'in Parmakları PDF EPUB


Miyase Sertbarut

Pamir'in Parmakları - Miyase Sertbarut pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Miyase Sertbarut
DOSYA BOYUTU 7,79
TARİH 2018-10-22
ISBN 9752124417
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Yetenekli parmakları, altın gibi kalbi ve kıvrak zekâsıyla Pamir, herkesin en yakın arkadaşı olmaya aday!Pamir gördüğü her haksızlıkta, rastladığı pek çok zorlukta parmaklarını yardıma çağırır. Acaba parmaklarının özel bir gücü mü vardır? Yoksa sorunları çözmek için parmaklarına yön veren içindeki istek midir? Pamir’in parmakları bazen sınıfın zorbasına, bazen kayıp bir kaplumbağaya uzanır.İyiliğe ve güzelliğe odaklanan bir çocuk var karşımızda, parmaklarıyla küçük ama gerçek mucizeler yaratmaya yemin etmiş bir çocuk.

...sıyla Pamir, herkesin en yakın arkadaşı olmaya aday! Pamir'in parmakları bazen sınıfın zorbasına, bazen kayıp bir kaplumbağaya uzanır ... Pamir'in Parmakları | bkmkitap.com ... . Yetenekli parmakları, altın gibi kalbi ve kıvrak zekâsıyla Pamir, herkesin en yakın arkadaşı olmaya aday! Pamir'in parmakları bazen sınıfın zorbasına, bazen kayıp bir kaplumbağaya uzanır. Ürün Bilgisi. Yetenekli parmakları, altın gibi kalbi ve kıvrak zekâsıyla Pamir, herkesin en yakın arkadaşı olmaya aday! Pamir'in parmakları bazen sınıfın zorbasına, bazen kayıp bir kaplumbağaya uzanır. 14.40 TL. Pamirin ParmaklarıPamirin Parmakları - Yetenekli parmakları, altın gibi kalbi ve kıvrak zekâsıyla Pamir, herkesin en yakın ar ... Pamir'in Parmakları ... . 14.40 TL. Pamirin ParmaklarıPamirin Parmakları - Yetenekli parmakları, altın gibi kalbi ve kıvrak zekâsıyla Pamir, herkesin en yakın arkadaşı olmaya aday! 11.20 TL. Yoksa sorunları çözmek için parmaklarına yön veren içindeki istek midir? Pamir'in parmakları bazen sınıfın zorbasına, bazen kayıp bir kaplumbağaya uzanır. Miyase Sertbarut. Yetenekli parmakları, altın gibi kalbi ve kıvrak zekâsıyla Pamir, herkesin en yakın arkadaşı olmaya aday! Pamir gördüğü her haksızlıkta... 16 TL. Yoksa sorunları çözmek için parmaklarına yön veren içindeki istek midir? Pamir'in parmakları bazen sınıfın zorbasına, bazen kayıp bir kaplumbağaya uzanır. 10.45 TL. Yoksa sorunları çözmek için parmaklarına yön veren içindeki istek midir? Pamir'in parmakları bazen sınıfın zorbasına, bazen kayıp bir kaplumbağaya uzanır. 13.60 TL. Yoksa sorunları çözmek için parmaklarına yön veren içindeki istek midir? Pamir'in parmakları bazen sınıfın zorbasına, bazen kayıp bir kaplumbağaya uzanır. 12.32 TL. Yoksa sorunları çözmek için parmaklarına yön veren içindeki istek midir? Pamir'in parmakları bazen sınıfın zorbasına, bazen kayıp bir kaplumbağaya uzanır. 10.40 TL. Yoksa sorunları çözmek için parmaklarına yön veren içindeki istek midir? Pamir'in parmakları bazen sınıfın zorbasına, bazen kayıp bir kaplumbağaya uzanır. Yetenekli parmakları altın gibi kalbi ve kıvrak zekâsıyla Pamir herkesin en yakın arkadaşı olmaya aday! Pamir'in parmakları bazen sınıfın zorbasına bazen kayıp bir kap...