Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma BidigagoBir Dünya Fikir e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

BidigagoBir Dünya Fikir PDF EPUB


Eda Albayrak

BidigagoBir Dünya Fikir - Eda Albayrak pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Eda Albayrak
DOSYA BOYUTU 11,23
TARİH 2018-09-05
ISBN 6055171766
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Abm Yayınevi’nin yeni ve benzersiz çocuk kitabı Bidigago Bir Dünya Fikir piyasada. Eda Albayrak’ın yazdığı Bidigago Bir Dünya Fikir adlı kitap, öğretmenlerinin öğrencilerine yaratıcı zeka günlüğü tutmalarını istemeleriyle başlıyor. Sınıftaki her öğrenci kendi günlüğüne bir yandan yaratıcı zeka dersinde yaşadıklarını yazıyor bir yandan da ders defterlerini tutmuş oluyorlar. Kitabı benzersiz yapan özellik ‘’yaratıcı zekayı geliştiren oyunlarla’’ dolu olmasıdır. Kitap içindeki aktivite dolu sorularla çocukları bir yandan akıcı ve esnek düşünmeye yönlendirirken diğer yandan kişisel düşünceyi ön plana çıkarmaktadır. Kitap bir yönüyle çocuklara sınıfta ders esnasında yaşanan olayları konuşma diliyle anlatan bir roman, diğer yönüyle de yaratıcı zeka geliştirme oyunlarıyla dolu bir etkinlik kitabı özelliğindedir. Onlarca zeka oyunu ve şifrelerle dolu kitabı okuyan çocukların, okurken ellerinde daima bir kalem bulundurmaları gerekiyor. Çünkü her an bir oyunda o sınıfın öğrencileri Alp, Emre, Zeynep, Defne, Mine, Sinan ve Demir’le birlikte oyunlara katılabiliyorlar.

...ı istemeleriyle başlıyor. Eda Albayrak`ın yazdığı Bidigago Bir Dünya Fikir adlı kitap, öğretmenlerinin öğrencilerine yaratıcı zeka günlüğü tutmalarını istemeleriyle başlıyor ... BİDİGAGO BİR DÜNYA FİKİR | Çocuk Kitapları | ABM YAYINEVİ ... . Bu kitaptaki herkes kendine ait bir şeyler bulabilir. Bazıları için okuma Bidigago Bir Dünya Fikir - Eda Albayrak basit bir eğlence olacak, ama diğerleri için tavsiye ve harekete geçme rehberi olacak. 16.03 TL. Bidigago Bir Dünya Fikir, aktivite dolu sorularıyla çocukları bir yandan akıcı ve esnek düşünmeye yönlendirirken, diğer yandan da kişisel düşünceyi ön plana çıkarmakt ... Bidigago & Bir Dünya Fikir | Katalog ... . 16.03 TL. Bidigago Bir Dünya Fikir, aktivite dolu sorularıyla çocukları bir yandan akıcı ve esnek düşünmeye yönlendirirken, diğer yandan da kişisel düşünceyi ön plana çıkarmaktadır. 13.50 TL. Eda Albayrak'ın yazdığı Bidigago Bir Dünya Fikir adlı kitap, öğretmenlerinin öğrencilerine yaratıcı zeka günlüğü tutmalarını istemeleriyle başlıyor. 9.62 €. Eda Albayrak'ın yazdığı Bidigago Bir Dünya Fikir adlı kitap, öğretmenlerinin öğrencilerine yaratıcı zeka günlüğü tutmalarını istemeleriyle başlıyor. Eda Albayrak'ın yazdığı Bidigago Bir Dünya Fikir adlı kitap, öğretmenlerinin öğrencilerine yaratıcı zeka günlüğü tutmalarını istemeleriyle başlıyor. 16.03 TL. Bidigago Bir Dünya Fikir-Abm Yayınevi- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz. 14.42 TL. Bidigago Bir Dünya Fikir, aktivite dolu sorularıyla çocukları bir yandan akıcı ve esnek düşünmeye yönlendirirken, diğer yandan da kişisel düşünceyi ön plana çıkarmaktadır. 16.03 TL. Bidigago Bir Dünya Fikir, aktivite dolu sorularıyla çocukları bir yandan akıcı ve esnek düşünmeye yönlendirirken, diğer yandan da kişisel düşünceyi ön plana çıkarmaktadır. Eda Albayrak. Bidigago Bir Dünya Fikir, öğ...