Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma LabirentYöneliş e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

LabirentYöneliş PDF EPUB


Adil Küçükay

LabirentYöneliş - Adil Küçükay pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Adil Küçükay
DOSYA BOYUTU 7,5
TARİH 2015-10-16
ISBN 6053233664
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Yazarın önceki eseri "Labirent: Ölenler ve Gülenler", kaotik olayların tohumlarının atıldığı dini ve tasavvufi unsurlar barındıran başlangıç romanıdır. İstihbarat savaşlarında dinin rolü üzerinde durulmuştur. Konusu aşk ve tasavvuf olan bir romandır. Gerçek aşktan ilahi aşka dönüşen sevgilerin hikayesidir. Realist değildir. Yaşananların gerçekle ilgisi yoktur. İnsanların nasıl yaşamaları gerektiği anlatılmış, olaylara din ve ahlak açısından bakılmıştır. Ruhun karanlıklarına bir nebze ışık tutmak amacı güdüldüğü için tasavvufi deyimlere ve konulara önem verilmiştir. Dini konularda tecessüs sahibi olanlara tavsiye ederim. Okuyucularıma mutluluk duyacakları mesut saatler geçirmelerini dilerim.

..., özellikleri, fiyat ve taksit seçenekleri için tıklayın! Labirent Yöneliş ... Labirent Yöneliş Adil Küçükay ... . Üzgünüz ! Bu ürün şu anda satışta değildir. Ürün Adı: Labirent Yöneliş. Mağaza: Altıgennet. Sorunuzu aşağıdaki alana yazınız. 24.50 TL. Yazarın önceki eseri "Labirent: Ölenler ve Gülenler", kaotik olayların tohumlarının atıldığı dini ve tasavvufi unsurlar barındıran başlangıç romanıdır. 14.70 €. Yazarın önceki eseri "Labirent: Ölenler ve Gülenler", kaotik ola ... Labirent Yöneliş - Adil Küçükay | Kitapaktif.com ... . 14.70 €. Yazarın önceki eseri "Labirent: Ölenler ve Gülenler", kaotik olayların tohumlarının atıldığı dini ve tasavvufi unsurlar barındıran başlangıç romanıdır. Yazarın önceki eseri "Labirent: Ölenler ve Gülenler", kaotik olayların tohumlarının atıldığı dini ve tasavvufi unsurlar barındıran başlangıç romanıdır. Labirent Yöneliş. Yeni. Ücretsiz Kargo. Yazarın önceki eseri "Labirent: Ölenler ve Gülenler", kaotik olayların tohumlarının atıldığı dini ve tasavvufi unsurlar barındıran başlangıç romanıdır. Labirent Yöneliş konusu ile yazarı hakkında bilgi almak ve kitap hakkında yapılan yorumlara göz atmak için hemen tıklayın, indirim fırsatları ile kolayca satın alın. 13x20,5. Labirent Yöneliş. 20.78 TL. Yazarın önceki eseri "Labirent: Ölenler ve Gülenler", kaotik olayların tohumlarının atıldığı dini ve tasavvufi unsurlar barındıran başlangıç romanıdır. Labirent Yöneliş. ₺21.00₺35.00. Yazarın önceki eseri "Labirent: Ölenler ve Gülenler", kaotik olayların tohumları... İdefix9786053233664. #Labirent #Yöneliş #Labirent Yöneliş. Vipiri. Add Comment. 21.35 TL. Yazarın önceki eseri "Labirent: Ölenler ve Gülenler", kaotik olayların tohumlarının atıldığı dini ve tasavvufi unsurlar barındıran başlangıç romanıdır. 35 TL. Yazarın önceki eseri "Labirent: Ölenler ve Gülenler", kaotik olayların tohumlarının atıldığı dini ve tasavvufi unsurlar barındıran başlangıç romanıdır. 25.20 TL. Yazarın önceki eseri "Labirent: Ölenler ve Gülenler", kaotik olayların tohumlarının atıldığı dini ve tasavvufi ...