Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Lisanü't Tayr (Kuş Dili) e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Lisanü't Tayr (Kuş Dili) PDF EPUB


Ali Şir Nevayi

Lisanü't Tayr (Kuş Dili) - Ali Şir Nevayi pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Ali Şir Nevayi
DOSYA BOYUTU 6,31
TARİH 2017-03-15
ISBN 6051591544
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Tasavvuf edebiyatı nın önde gelen isimlerinden olan büyük mütefekkir ve mutasavvıf Ali Şîr Nevâî’nin kaleme aldığı Lisanüt Tayr, Ferîdüddin Att âr hazretlerinin Mantı ku’t-Tayr’ına bir nazîredir.Lisanüt Tayr, mürşid-i kâmili simgeleyen hüdhüd kuşunun diğer kuşlara rehberlik ederek onları Allah Teâlâ’yı simgeleyen ankaya (sîmurga) götürmek için yol göstericilik yapışını konu alıyor. Nevâî, mânevî aşkın şevk ve zevkinden yola çıkarak tasavvufun inceliklerini sade veakıcı bir üslupla işleyerek okuyuculara bir başucu kitabı sunuyor. 

...rlama. Загрузка... Mantık'ut Tayr Okumaları | Prof ... Lisanü't-Tayr ((Kuş Dili)) ... . Seni gördüğüme sevindim AtılgOkuy - Lisanü't Tayr: Kuş Dili itibaren Ali Şiir Nevai. Türkçe dil: 1 Şubat 2016 Gönderen Lisanü't Tayr: Kuş Dili Ali Şir Nevai kaleme aldığı Lisanü't Tayr-Kuş Dili adlı eseri ücretsiz ve hızlı kargo güvencesiyle Halkkitabevi'nden hemen satın al. 613847. Lisanü't Tayr-Kuş Dili. Semerkand Yayınları. 15.00. Ali Şir Nevayi. Tasavvuf edebiyatı nın önde gel ... Lisanüt Tayr - Kuş Dili | Anlatı Dizisi ... . 15.00. Ali Şir Nevayi. Tasavvuf edebiyatı nın önde gelen isimlerinden olan büyük mütefekkir ve mutasavvıf Ali Şîr Nevâî'nin kaleme aldığı Lisanüt Tayr... Tedarik Süresi Aynı Gün Olan Siparişler 24 Saatte KARGODA. Lisanüt Tayr Kuş Dili Semerkand Yayınları. İsmim görünmesin. Yorumu Gönder. Lisanüt Tayr Kuş Dili Semerkand Yayınları... Lisanü't Tayr-Kuş Dili harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Ali Şir Nevai. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve Ali Şir Nevai'den Lisanü't Tayr-Kuş Dili kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin. Lisanü't Tayr (Kuş Dili). 14,00 TL. Sepete Ekle. mutasavvıf Ali Şîr Nevâî'nin kaleme aldığı Lisanüt Ta...