Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Sandman 4Sisler Mevsimi e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Sandman 4Sisler Mevsimi PDF EPUB


Neil Gaiman

Sandman 4Sisler Mevsimi - Neil Gaiman pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Neil Gaiman
DOSYA BOYUTU 4,30
TARİH 2012-08-01
ISBN 6055334086
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Sandman’in 1990’ların en beğenilen ve ödül kazanmış çizgi roman serisi olmasının bir nedeni var: Neil Gaiman tarafından yazılan ve çizgi roman sektörünün en çok rağbet gören çizerleri tarafından resimlenen bu akıllıca yazılmış ve derin bir hüzün içeren destan; çağdaş kurgu, tarihi öyküler ve efsanelerin kusursuzca bir araya getirildiği, modern mitoloji ve karanlık fantezinin birleşimi olan bir eser. SANDMAN efsanesi çizgi roman edebiyatında eşi olmayan, unutamayacağınız bir öykü.SİSLER MEVSİMİ, bizi Ebediler Ailesi’nin diğer üyeleri ile tanıştırıyor. Kader’in bahçesinde başlayan olaylar dizisi, Düş’ün cehennemi tekrar ziyaret etmesiyle doruğa ulaşır. Kendisini bekleyen cehennemin efendisi Lucifer, Düş’ü hiç beklemediği bir şekilde karşılayacaktır. Lucifer’ın üzerine yüklediği ağır sorumluluk, Düş’ün pek çok mistik tanrıyla muhatap olmasına neden olacaktır.

...lıyor. Sandman 4-Sisler Mevsimi. İthaki Yayınları ... Sandman 4 - Sisler Mevsimi - İthaki Yayınları ... . Sandman 4-Sisler Mevsimi. Stok Kodu. : İYSANDMAN004. Tedarik Süresi Aynı Gün Olan Siparişler 24 Saatte KARGODA. Sandman 4 Sisler Mevsimi İthaki Yayınları. İsmim görünmesin. Yorumu Gönder. Sandman 4 Sisler Mevsimi İthaki Yayınları... Sandman 4 & Sisler Mevsimi Kitabı Hakkındaki Genel Bilgiler Bu yazımızda Sandman 4 & Sisler Mevsimi kitabını ince... Sandman 4-Sisler Mevsimi en uygun fiyat ve hızlı ... Sandman 4 - Sisler Mevsimi - İthaki Yayınları ... ... Sandman 4-Sisler Mevsimi en uygun fiyat ve hızlı kargo seçenekleriyle idefix'te. Hemen Sandman 4-Sisler Mevsimi satın alın, indirimli ve avantajlı seçenekleri kaçırmayın! Neil Gaiman'ın yazdığı ve dönemin yetenekli sanatçıları tarafından çizilen "Sandman" serisinin tekrar basımlarında sıra "Sisler Mevsimi"ne geldi. İade Koşulları. Tüm Satıcılar. Sandman 4:Sisler Mevsimi - Neil Gaiman. 32.59 TL. Sandman 4 - Sisler Mevsimi - 9786053757436 - Türkçe Çizgi Roman - SANDMAN'in zirve noktalarından biri olan dorduncu...