Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Kapital Set 3 Cilt (Karton Kapak) e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Kapital Set 3 Cilt (Karton Kapak) PDF EPUB


Karl Marx

Kapital Set 3 Cilt (Karton Kapak) - Karl Marx pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Karl Marx
DOSYA BOYUTU 9,81
TARİH 2020-05-08
ISBN 6055541323
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Karl Marx’ın ve Marksizmin temel yapıtı Kapital’in tamamı, Almanca aslından çevrilmiş olarak Türkçeye kazandırıldı. Marksist iktisat alanına hâkim yetkin çevirmenlerin Almanca aslından Türkçeye kazandırdığı bu üç ciltlik kapsamlı eser, titizlikle yayına hazırlandı. Üç cilt bir arada özel bir kutu içinde sunuluyor. “Kapital kesinlikle burjuvaların (toprak sahipleri dâhil) kafasına şimdiye dek fırlatılmış en korkunç gülledir.” Marx’tan Becker’e 17 Nisan 1867 tarihli mektup “Yeryüzünde kapitalistler ve işçiler bulunduğundan beri, işçiler için bu kitap kadar önemli bir kitap çıkmadı.” Friedrich Engels, “Marx’ın Kapital’i”

...ırdığı Kapital Cilt: III, titiz bir editörlük çalışmasıyla yayına hazırlandı ... Kapital Set 3 Cilt (Karton Kapak) - Karl Marx | kitapyurdu.com ... . Karl Marx. Karl Marx'ın ve Marksizmin temel yapıtı Kapital'in tamamı, Almanca aslından çevrilmiş olarak Türkçeye kazandırıldı. Marksist iktisat alanına hâkim yetkin çevirmenlerin Almanca aslından... Karl Marx. Karl Marx'ın ve Marksizmin temel yapıtı Kapital'in tamamı, Almanca aslından çevrilmiş olarak Türkçeye kazandırıldı. Marksist iktisat alanına hâkim yetkin çevirmenlerin Almanca aslından... Kapital Set ... Kapital Set 3 Cilt (Karton Kapak) PDF İndir Karl Marx E-Kitap İndir ... . Marksist iktisat alanına hâkim yetkin çevirmenlerin Almanca aslından... Kapital Set 3 Cilt Karton Kapak epdf isimli 2304 sayfadan oluşan kitap; Karl Marx tarafından yazılmıs ve YORDAM KİTAP yayınevinin 8/5/2020 Cuma tarihinde ve 1. Baskı sayısı ile yayımlanmıştır. Mehmet Selik kaleme aldığı Kapital Cilt: 3 adlı eseri ücretsiz ve hızlı kargo güvencesiyle Halkkitabevi'nden hemen satın al. : Karton Kapak. Dili. : Türkçe. Kapital Set - 3 yorumları ve incelemeleri, kitaptan alıntılar ve sözleri, kitabı okuyanlar ve Kapital Set - 3 kitabına benzeyen kitaplar. 2304. Format: Karton kapak. ISBN: 2789786022038. 142 TL. Marksist iktisat alanına hâkim yetkin çevirmenlerin Almanca aslından Türkçeye kazandırdığı bu üç ciltlik kapsamlı eser, titizlikle yayına hazırlandı. Üç cilt bir arada özel bir kutu içinde sunuluyor. Marksist iktisat alanına hakim yetkin çevirmenlerin Almanca aslından Türkçeye kazandırdığı bu üç ciltlik kapsamlı eser, titizlikle yayına hazırlandı. Üç cilt bir arada özel bir kutu içinde sunuluyor. Karl Marx tarafından kaleme alınan Kapital Set 3 Cilt Karton Kapak pdf indir isimli 2304 sayfadan oluşan kitap; YORDAM KİTAP yayınevinin 8/5/2020 Cuma tarihinde ve 1. Baskı sayısı ile... Karl Marx'ın ve Marksizmin temel yapıtı Kapital'in tamamı, Almanca aslından çevrilmiş olarak Türkçeye kazandırıldı. Önceki İçerikKapital Set 3 Cilt (Ciltli) Pdf Kitap İndir. Karton. Kağıt. 2.Hamur. Üç cilt bir arada özel bir kutu içinde sunuluyor. Kapital kesinlikle burjuvaların (toprak sahipleri dahil) kafasına şimdiye dek fırlatılmış en korkunç gülledir. Kitapi Katalogları. Katalog Anasayfası. Kapital 3. Cilt (Karton Kapak). Yazar. Yusuf Demir tarafından 31/03/2019 tarihinde (9 ay önce) saat 16:05'de oluşturuldu. Kapital 3. Cilt. 37.50 TL. Marksist iktisat alanına hâkim çevirmenler Mehmet Selik ile Erkin Özalp'in Almanca aslından Türkçeye kazandırdığı Kapital Cilt: III, titiz bir editörlük çalışmasıyla yayına hazırlandı. kitaphanen.com´da uygun fiyata Yordam Kitap markalı Kapital Set 3 Kitap Takım Kutulu Karton Kapak 9786055541323 aradığınız kitabı bulabilir, güvenli alış verişinizi yapabilirsiniz. Kapital 3. Cilt (Karton Kapak) Bu kitap, Karl Marx'ın ve Marksizmin temel yapıtı Kapital'in tamamını, Almanca aslından çevrilmiş olarak Türkçeye kazandırma, böylece Türkçe Marksist edebi...