Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Aslankuş / Çocukları Uçuran Masallar 3 e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Aslankuş / Çocukları Uçuran Masallar 3 PDF EPUB


Mustafa Ruhi Şirin

Aslankuş / Çocukları Uçuran Masallar 3 - Mustafa Ruhi Şirin pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Mustafa Ruhi Şirin
DOSYA BOYUTU 5,38
TARİH 2015-10-08
ISBN 6053703006
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Önce, kaplumbağaların sözcüsü konuştu:— Şu uzun ağaçlardan yapacağımız gemiyle bu karanlık ormandan uzaklaşalım.— Ekili tarlalara gidelim, dedi tarla faresi.— Kafdağı’na doğru yola çıkalım, dedi kanatlı karınca.Tilki, oturduğu çürük kütüğün üstünden seslendi:— Kuş olup uçalım.Bütün hayvanlar tilkinin önerisini çok beğenince, koro halinde, kuşlar gibi uçmalıyız, diye bağırdılar.Aslan, ‘Çok güzel bir düşünce bu, tilkiyi desteklemeliyim,’ diye geçirdi içinden.Bütün gözler aslanın üzerindeydi. Aslan önce kükredi. Sonra kararını açıkladı:— Tilkinin görüşünü benimsiyor ve hepinize kuşlar gibi uçmayı emrediyorum. 

...f Kitap İndir. 30 Mayıs 2017. 1. Sınıf Seçme Dünya Masalları - Düz Yazı (10 Kitap) Pdf ... Aslankuş / Çocukları Uçuran Masallar 3 - Mustafa Ruhi Şirin ... ... 19.25 TL. Bütün hayvanlar tilkinin önerisini çok beğenince, koro halinde, kuşlar gibi uçmalıyız, diye bağırdılar. Aslan, 'Çok güzel bir düşünce bu, tilkiyi desteklemeliyim,' diye geçirdi içinden. Ana Sayfa. Çocuk Kitapları. Hikayeler. Çocukları Uçuran Masallar 4 - Aslankuş (Ciltsiz). 21.90 TL. Bütün hayvanlar tilkinin önerisini çok beğenince, koro halinde, kuşlar gibi u ... Çocukları Uçuran Masallar 4 Aslankuş Mustafa Ruhi Şirin Nar... ... . 21.90 TL. Bütün hayvanlar tilkinin önerisini çok beğenince, koro halinde, kuşlar gibi uçmalıyız, diye bağırdılar. Aslan, 'Çok güzel bir düşünce bu, tilkiyi desteklemeliyim,' diye geçirdi içinden. Mustafa Ruhi Şirin. Önce, kaplumbağaların sözcüsü konuştu: Şu uzun ağaçlardan yapacağımız gemiyle bu karanlık ormandan uzaklaşalım. Ekili tarlalara gidelim, dedi tarla faresi. Mustafa Ruhi Şirin. Beyaz kuş, gagasıyla ağacın tepesine dokunuverdi. Kuşlar kısa sürede ağacın dallarına geri döndüler. Ağaç bir anda kuş ağacına dönüşüverdi. Mustafa Ruhi Şirin. Önce kaplumbağaların sözcüsü konuştu: Şu uzun ağaçlardan yapacağımız gemiyle bu karanlık ormandan uzaklaşalım. Ekili tarlalara gidelim dedi tarla faresi. 20.75 TL. Bütün hayvanlar tilkinin önerisini çok beğenince, koro halinde, kuşlar gibi uçmalıyız, diye bağırdılar. Aslan, 'Çok güzel bir düşünce bu, tilkiyi desteklemeliyim,' diye geçirdi içinden. 18.75 TL. Bütün hayvanlar tilkinin önerisini çok beğenince, koro halinde, kuşlar gibi uçmalıyız, diye bağırdılar. Aslan, 'Çok güzel bir düşünce bu, tilkiyi desteklemeliyim,' diye geçirdi içinden....