Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Şeytanca - Artık Orada Olmayan Kadın e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Şeytanca - Artık Orada Olmayan Kadın PDF EPUB


Boileau

Şeytanca - Artık Orada Olmayan Kadın - Boileau pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Boileau
DOSYA BOYUTU 12,77
TARİH 2018-10-15
ISBN 6059315890
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Ay ışığında çatılarda falan koşmuyordum, o kadar da değil. Sadece uyurken konuşur, jestler yapardım… Bazen kalkardım ve koridorda ya da başka bir odada uyanırdım. Nerede olduğumu bilmezdim. Efsanevi Boileau-Narcejac ikilisinin unutulmaz polisiyelerini yayınlamayı sürdürüyoruz. Romanın ana kahramanı Ravinel, çevresinden ve dünyanın gerçekliğinden kopmuştur, sevgilisiyle birlikte sahil kasabalarına kaçmanın hayali içindedir. Ama romanın daha ilk satırlarında kente öyle bir sis çöker ki, dünya onun için tanınmaz hale gelir. Bir solukta okuyacağınız, gerçek bir edebi-polisiye.

... Bazen kalkardım ve koridorda ya da başka bir odada uyanırdım ... Şeytanca - Artık Orada Olmayan Kadın - Pierre Boileau ... . 15.55 TL. Ay ışığında çatılarda falan koşmuyordum, o kadar da değil. Sadece uyurken konuşur, jestler yapardım… Bazen kalkardım ve koridorda ya da başka bir odada uyanırdım. 15.55 TL. Ay ışığında çatılarda falan koşmuyordum, o kadar da değil. Sadece uyurken konuşur, jestler yapardım… Bazen kalkardım ve koridorda ya da başka bir odada uyanırdım. 22.22 TL. Ay ışığında çatılarda falan koşmuyordum, o kad ... Şeytanca Artık Orada Olmayan Kadın - BKM Kitap ... . 22.22 TL. Ay ışığında çatılarda falan koşmuyordum, o kadar da değil. Sadece uyurken konuşur, jestler yapardım… Bazen kalkardım ve koridorda ya da başka bir odada uyanırdım. Alış-Veriş Listeme Ekle. Şeytanca - Artık Orada Olmayan Kadın. : Boş Geçilemez. GÜNÜN FIRSATI. Yaklaşıyor Yaklaşmakta Olan. %40 İNDİRİM. Şeytanca-Artık Orada Olmayan Kadın. 200 TL ve üstü alışverişlerde 20 TL indirim kuponu: Akakce20drStokta 4 adetSon güncelleme: 59 dakika önce D&R. Şeytanca Artık Orada Olmayan Kadın. Yeni. Ücretsiz Kargo. Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. Şeytanca - Artık Orada Olmayan Kadın....