Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Çocuk Yayınları ve Dışa Açılım e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Çocuk Yayınları ve Dışa Açılım PDF EPUB


Kübra Güran Yiğitbaşı

Çocuk Yayınları ve Dışa Açılım - Kübra Güran Yiğitbaşı pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Kübra Güran Yiğitbaşı
DOSYA BOYUTU 7,65
TARİH 2018-10-26
ISBN 6051961958
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Çocuklar, dünyaya ve hayata bakışlarında bir rehber olarak yararlandıkları medyadan kendilerine anlatılan küresel masalları, çoğunlukla "Batılı" ya da "gelişmiş" olarak tanımlanan ülkelerin penceresinden ve bakış açısından görmekte, izlemekte ve dinlemektedir.Savaşların bile medyalar üzerinden bir oyun ya da kahramanlık hikayesi gibi izlendiği çağımızda kendi sözümüzü, özgün hikayelerimizi ve kahramanlarımızı başka dünyalara açmanın ve ulaştırmanın gücü ve önemi ise, tartışılmazdır. Bu amaçla üretilen her türlü eser, aynı zamanda dünyadaki çocuklara bizim dünyamızı, hüzünlerimizi, mizahımızı, kahramanlıklarımızı anlatacak, gösterecek bir araç olacaktır.Sınırlar ve mesafeler ötesine ulaşan hikayelerle çocuklar, hikayesini dinlediği ya da okuduğu insanları ötekileştirmeyecek, düşman görmeyecek; benzer hüzünler, kahkahalar ya da gerilimlerde benzer duyguları yaşayan kilometrelerce ötedeki yaşıtlarından ve onların dünyalarından haberdar olacaktır. Bu farkındalık ise aslında edebiyatın, sanatın ve hikayenin gücünün yansımasından başka bir şey değildir...Çocuk kitaplarımızın yabancı yayıncı ve okurlarca daha çok tercih edilmesi, bu toprakların sözü ve hikayesinin geleceği inşa ederek, şekillendirecek nesillerde yankı bulması anlamına geleceğinden; yayıncılarımız ve yazarlarımız için nitelikli çocuk yayınları üretmek en büyük motivasyon kaynağı olacaktır. 

..., sanatın ve hikayenin gücünün yansımasından başka bir şey değildir ... Çocuk Yayınları ve Dışa Açılım - KİTAP Haberleri ... ... Çocuk kitaplarımızın yabancı yayıncı ve okurlarca daha çok tercih edilmesi, bu... ...geleceği inşa ederek şekillendirecek nesillerde yankı bulması anlamına geleceğinden; yayıncılarımız ve yazarlarımız için nitelikli çocuk yayınları üretmek en büyük motivasyon kaynağı olacaktır. 18.70 TL. Bu farkındalık ise aslında edebiyatın, sanatın ve hikayenin gücünün yansımasından başka bir şey değildir... Çocuk kitaplarımızın yabancı yayıncı ve okurlarca daha çok terci ... Çocuk Yayınları ve Dışa Açılım - KİTAP Haberleri ... ... Çocuk kitaplarımızın yabancı yayıncı ve okurlarca daha çok tercih edilmesi, bu... Çizgi Kitabevi Yayınları. Yazar. Kübra Güran Yiğitbaşı. Çocuk kitaplarımızın yabancı yayıncı ve okurlarca daha çok tercih edilmesi, bu toprakların sözü ve hikayesinin geleceği inşa ederek... Bu farkındalık ise aslında edebiyatın, sanatın ve hikayenin gücünün yansımasından başka bir şey değildir... Çocuk kitaplarımızın yabancı yayıncı ve okurlarca daha çok tercih edilmesi... 18.32 TL. ÇİZGİ KİTABEVİ , Çocuk Yayınları ve Dışa Açılım için en uygun fiyatı, indirimleri ve kampanyaları KTP Kitabevi'nde bulabilirsiniz. 20.46 TL. Bu farkındalık ise aslında edebiyatın, sanatın ve hikayenin gücünün yansımasından başka bir şey değildir... Çocuk kitaplarımızın yabancı yayıncı ve okurlarca daha çok tercih edilmesi, bu... 18.70 TL. Bu farkındalık ise aslında edebiyatın, sanatın ve hikayenin gücünün yansımasından başka bir şey değildir... Çocuk kitaplarımızın yabancı yayıncı ve okurlarca daha çok tercih edilmesi, bu... 18.48 TL. Bu farkındalık ise aslında edebiyatın, sanatın ve hikayenin gücünün yansımasından başka bir şey değildir... Çocuk kitaplarımızın yabancı yayıncı ve okurlarca daha çok tercih edilmesi, bu... Kübra Güran Yiğitbaşı. Kitap Tanıtımı. Çocuklar, dünyaya ve hayata bakışlarında bir rehber olarak yararlandıkları medyadan kendilerine anlatılan küresel masalları... ...bu toprakların sözü ve hikayesinin geleceği inşa ederek, şekillendirecek nesillerde yankı bulması anlamına geleceğinden; yayıncılarımız ve yazarlarımız için nitelikli çocuk yayınları üretmek için en... 17.16 TL. Bu farkındalık ise aslında edebiyatın, sanatın ve hikayenin gücünün yansımasından başka bir şey değildir... Çocuk kitaplarımızın yabancı yayıncı ve okurlarca daha çok tercih edilmesi, bu... kitaphanen.com´da uygun fiyata Çizgi Kitabevi Yayınları markalı Çocuk Yayınları ve Dışa Açılım 9786051961958 aradığınız kitabı bulabilir, güvenli alış verişinizi yapabilirsiniz. 19.80 TL. Bu farkındalık ise aslında edebiyatın, sanatın ve hikayenin gücünün yansımasından başka bir şey değildir... Çocuk kitaplarımızın yabancı yayıncı ve okurlarca daha çok tercih edilmesi, bu... Çocuk kitaplarımızın yabancı yayıncı ve okurlarca daha çok tercih edilmesi, bu toprakların sözü ve hikayesinin geleceği inşa ederek https://www.maksatk...