Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Her Şeye Rağmen Sevgi e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Her Şeye Rağmen Sevgi PDF EPUB


Lev N. Tolstoy

Her Şeye Rağmen Sevgi - Lev N. Tolstoy pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Lev N. Tolstoy
DOSYA BOYUTU 11,69
TARİH 2012-08-03
ISBN 9752544413
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Bir gün ermişlerden birine sormuşlar: “Sevginin sözünü edenler ile sevgiyi gerçekten yaşayanlar arasında ne fark vardır.”“Bakın göstereyim” demiş ermiş.Bir sofra hazırlamış. Bu sofraya sevgiyi dilinden düşürmeyen; ama dilden gönüle indirmeyen kişileri çağırmışlar. Hepsi yerlerine oturmuşlar. Derken, sıcak çorbalar ve arkasından da “derviş kaşığı” denilen bir metre boyunda kaşıklar gelmiş.Ermiş: “Bu kaşıkların sapının ucundan tutup öyle yiyeceksiniz” diye bir şart koşmuş. “Öyle kaşığın çukur kısmına yakın yerden tutmak yok.” “Peki” demişler ve çorbayı içmeye başlamışlar. Fakat o da ne? Kaşıklar uzun geldiğinden, sofradaki hiç kimse, çorbayı döküp saçmadan bir türlü ağzına götüremiyormuş. En sonunda, bakmışlar bu iş olmuyar, çorbadan vazgeçip, öylece aç aç kalkmışlar sofradan. Onlar safradan kalktıktan sonra, ermiş: “Şimdi de sevgiyi gerçekten bilip yaşayanları çağıralım sofraya.” demiş.Yüzleri aydınlık, gözleri sevgiyle gülümseyen insanlar oturmuş sofraya. Ermiş: “Buyrun bakalım” deyince de, her biri uzun saplı kaşığını çorbaya daldırıp karşısındaki kardeşine uzatıp içmişler çorbalarını. Böylece her biri diğerini doyurmuş olarak, şükür içinde sofradan kalkmışlar.“İşte” demiş ermiş. “Kim ki hayat sofrasında yalnız kendini görür ve doymayı düşünürse, o aç kalacaktır. Ve kim ki, kardeşini düşünür de doyurursa, o da kardeşi tarafından doyurulacaktır şüphesiz. Şunu da unutmayın ki, hayat pazarında alan değil, her zaman veren kazançlıdır.”

...k bir kitap hem boyut olarak hem sayfa olarak… Daha önce de bir kitapta okumuştum bu kapsamda yazılan sevginin türlerini anlatan kitaplar ... Her Şeye Rağmen Sevgi - Lev Nikolayeviç Tolstoy ... . "Her şeye rağmen". Bu canlı kanallık Montreal, Quebec, Kanada'da verildi. 17 Ekim 2009. Bu bir geçiş enerjisidir. Gezegendeki en devamlı ve en harika şey asla yok olamaz. O sevgidir. Masumi Toyotome. Gerçek ve doyurucu sevgi nedir? Bu çılgın karmaşık ve fani dünyada gerçek sevgi diye bir şey gerçekten bulunabilir mi? Bu sorunun yanıtı, "evet"tir! Ve işte sevgilerin en gerçeği: Üçüncü tür sevgi: 'RAĞMEN' ... Bir koşula bağlı olmadığı için ve karşılığında bir şey beklenmediği için? * Her şeye rağmen sevmek... sevilmek ya da... Ü ... Tolstoy Her Şeye Rağmen Sevgi Kitap İndir | E-KİTAP İNDİR ... ... Bir koşula bağlı olmadığı için ve karşılığında bir şey beklenmediği için? * Her şeye rağmen sevmek... sevilmek ya da... Üvey annemle (ben her şeye rağmen sevgisini keşfedene kadar) hırçın, kızgın, küskün ve bitkin bir dönem yaşadık. Her şeye rağmen sevgisi hayatımda bir dönüm noktası oldu. YAZAR: TOLSTOY. Hiç aklına gelmeyen, ancak bir gün onun hayatında derin yaralar açan olay zuhur etmiştir. Biricik göz bebeği, güzeller güzeli kızı... ...taraf sizden daha beter bir ruh hastasıdır şöyledir böyledir ve fakat "ragmen" sevmektesinizdir. bu nasıl bir sevgi aclıgıdır, sevgi arsızlıgı "sevmek"tir... çünkü "sevmek", her şeye rağmen sevmektir. Hayatınızda ki en güzel anıları, aşkı unutmayın. Çünkü onlar unutulmayacak kadar güzeller. Adı: Her Şeye Rağmen Sevgi Yazar: Lev Nikolayeviç Tolstoy Kitabın türü: Dünya Klasikleri, Edebiyat, Hikaye (Öykü) Yayınevi: Arkhe Yayınları. " Sevgi çok güzel Özlem Hocam .. Şimdi indirimli fiyatla online sipariş verin, Her Şeye Rağmen Sevgi ayağınıza gelsin! İade Koşulları. Tüm Satıcılar. Her Şeye Rağmen Sevgi. Gerçek ve doyurucu sevgi nedir? Her Şeye Rağmen Sevgi book. Read reviews from world's largest community for readers. We'd love your help. Let us know what's wrong with this preview of Her Şeye Rağ...