Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Oz Yazılımcısı e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Oz Yazılımcısı PDF EPUB


Nisa İnci

Oz Yazılımcısı - Nisa İnci pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Nisa İnci
DOSYA BOYUTU 11,38
TARİH 2018-10-26
ISBN 6056883514
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Her şey büyüyünce yazılımcı olmak isteyen Dorothy’nin, o ilginç gözlüğü takmasıyla başladı. Dijital bir fırtınaya yakalanan Dorothy, bir yazılım dünyası olan Ozcraft’a hapsoldu. Evine geri dönebilmesi için Zümrüt şehrinde yaşayan Oz’a ulaşmalı ve ondan geri dönüş yolunu öğrenmeliydi.Birbirinden enteresan yol arkadaşları çıktı karşısına:Kariyer bunalımında olan bir Korkuluk...Şarjı bittiği için artık marangozluk yapamayan testere kollu Robot Adam...Vahşi ve korkunç olmaktan sıkılan Aslan...Dorothy’nin Oz’a ulaşması hiç kolay olmayacaktı.Onu adım adım takip eden ve bu dünyaya girmesinden çok rahatsız olan büyük düşmanı crazy66’dan bir an önce kurtulmalıydı.Yolda karşısına algoritmalar, fantastik hayvanlar, solucanlar ve hatta Truva Atı bile çıktı.Eve geri dönebilmenin tek bir yolu vardı: Yazılımı öğrenmek! Oz Yazılımcısı, kodlama mantığını merak eden 8 yaş ve üzerindeki herkese, modern zaman büyüsü de diyebileceğimiz yazılım dünyasını, dünyaca ünlü klasik Oz Büyücüsü’nün karakterleriyle anlatıyor. Fantastik ama mantıklı, büyülü ama gerçek bir maceraya hazır mısın?

...nlatıyor. Oz Yazılımcısı, kodlama mantığını merak eden 8 yaş ve üzerindeki herkese, modern zaman büyüsü de diyebileceğimiz yazılım dünyasını, dünyaca ünlü klasik Oz Büyücüsü'nün karakterleriyle anlatıyor ... Öz Yazilim ... . Oz Yazılımcısı, kodlama mantığını merak eden 8 yaş ve üzerindeki herkese, modern zaman büyüsü de diyebileceğimiz yazılım dünyasını, dünyaca ünlü klasik Oz Büyücüsü'nün karakterleriyle anlatıyor. Nisa İnci. Her şey büyüyünce yazılımcı olmak isteyen Dorothy'nin, o ilginç gözlüğü takmasıyla başladı. Dijital bir fırtınaya yakalanan Dorothy, bir yazılım dünyası olan Ozcraft'a hapsoldu. Nisa İnci. Her şe ... Oz Yazılımcısı - Nisa İnci ... . Nisa İnci. Her şey büyüyünce yazılımcı olmak isteyen Dorothy'nin, o ilginç gözlüğü takmasıyla başladı. Dijital bir fırtınaya yakalanan Dorothy, bir yazılım dünyası olan Ozcraft'a hapsoldu. Nisa İnci. Her şey büyüyünce yazılımcı olmak isteyen Dorothy'nin, o ilginç gözlüğü takmasıyla başladı. Dijital bir fırtınaya yakalanan Dorothy, bir yazılım dünyası olan Ozcraft'a hapsoldu. Oz Yaz...