Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Dede Korkut Kimdir? / Kim Kimdir Serisi e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Dede Korkut Kimdir? / Kim Kimdir Serisi PDF EPUB


Nevzat Basım

Dede Korkut Kimdir? / Kim Kimdir Serisi - Nevzat Basım pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Nevzat Basım
DOSYA BOYUTU 12,26
TARİH 2015-10-19
ISBN 6059935364
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Biyografi okumaları, kişisel gelişim süreçlerimizin önemli bir parçası. Mikado Yayınları tarafından uzun soluklu bir seri olarak hazırlanan "Kim Kimdir?" biyografilerinin hedefi de, büyükler dünyasındaki bu okuma kategorisini, çocuklar dünyasına taşımak. Çocuklarımızı, yaşamlarıyla bize ilham verecek insanlarla, bu okumalar yoluyla tanıştırmak.Seri, geçmişte ya da günümüzde bir değer yaratmış kişilerin yaşam öykülerini, çocukların ilgisine sunuyor. Bunu yaparken de öyküleri çocuklara, onların anlayabileceği bir dilde aktarmak ve objektiflik hedefleniyor. Seri, Kemal Sunal, Piri Reis, İbni Sina, Sabiha Gökçen ve Nasreddin Hoca biyografileriyle başladı... Dede Korkut, Mimar Sinan, Edison ve Çanakkale Savaşı ile devam ediyor.Dede Korkut Kimdir?-Türklere kim olduklarını, nereden geldiklerini öğreten ve anlatan bilge kişi...-Adı Korkut ama kendisi korkutmayan insan…-Masallarını tüm çocukların okuması gerektiği konusunda herkesin aynı fikirde olduğu masal anlatıcısı…-Masal anlatırken kopuz adı verilen sazını çalan söz ustası…-En sevilen masalları Deli Dumrul ve Tepegöz olan dede…-Günümüzden bin yıl, hatta bin beş yüz yıl önce yaşadığına inanılan Türk büyüğü…-Bunların hepsi…Dede Korkut’un ilham verici resimli yaşam öyküsü, tüm ilginç ayrıntılarıyla bu kitapta.

...risi. Seri, Kemal Sunal, Piri Reis, İbni Sina, Sabiha Gökçen ve Nasreddin Hoca biyografileriyle başladı ... Dede Korkut Kimdir? - Kim Kimdir Serisi /mikadococuk.com ... ... Dede Korkut Kimdir? -Türklere kim olduklarını, nereden geldiklerini öğreten ve anlatan bilge kişi... Nevzat Basım. Biyografi okumaları, kişisel gelişim süreçlerimizin önemli bir parçası. Mikado Yayınları tarafından uzun soluklu bir seri olarak hazırlanan "Kim Kimdir?" biyografilerinin hedefi de... Seri, Kemal Sunal, Piri Reis, Ibni Sina, Sabiha Gökcen ve Nasreddin Hoca biyografileriyle basladi... De ... Kim Kimdir Serisi: Dede Korkut Kimdir - Nevzat Basım Fiyatı ... ... Seri, Kemal Sunal, Piri Reis, Ibni Sina, Sabiha Gökcen ve Nasreddin Hoca biyografileriyle basladi... Dede Korkut, Mimar Sinan, Edison ve Canakkale Savasi ile devam ediyor. Dede Korkut Kimdir? Seri, Kemal Sunal, Piri Reis, İbni Sina, Sabiha Gökçen ve Nasreddin Hoca biyografileriyle başladı... Dede Korkut Kimdir? -Türklere kim olduklarını, ...