Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Mimar Sinan Kimdir? / Kim Kimdir Serisi e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Mimar Sinan Kimdir? / Kim Kimdir Serisi PDF EPUB


Nevzat Basım

Mimar Sinan Kimdir? / Kim Kimdir Serisi - Nevzat Basım pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Nevzat Basım
DOSYA BOYUTU 9,60
TARİH 2015-10-19
ISBN 6059935371
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Biyografi okumaları, kişisel gelişim süreçlerimizin önemli bir parçası. Mikado Yayınları tarafından uzun soluklu bir seri olarak hazırlanan "Kim Kimdir?" biyografilerinin hedefi de, büyükler dünyasındaki bu okuma kategorisini, çocuklar dünyasına taşımak. Çocuklarımızı, yaşamlarıyla bize ilham verecek insanlarla, bu okumalar yoluyla tanıştırmak.Seri, geçmişte ya da günümüzde bir değer yaratmış kişilerin yaşam öykülerini, çocukların ilgisine sunuyor. Bunu yaparken de öyküleri çocuklara, onların anlayabileceği bir dilde aktarmak ve objektiflik hedefleniyor.Seri, Kemal Sunal, Piri Reis, İbni Sina, Sabiha Gökçen ve Nasreddin Hoca biyografileriyle başladı... Dede Korkut, Mimar Sinan, Edison ve Çanakkale Savaşı ile devam ediyor.Mimar Sinan Kimdir?-Yoksul bir Anadolu çocuğu…-Elli yaşına kadar asker…-Tüm önemli eserlerini altmış yaşından sonra inşa etmiş bir mimar…-Camiye kuşların konmasını önleyen bir mucit…-Denizin üzerine cami inşa edecek yetenekte bir usta…-Aşık olduğu kadın için ay ile güneşi buluşturan bir deha…-Evine çeşme yaptı diye cezalandırılan bir ihtiyar…-Kafatası mezarından kaybolan bir büyük kişi…-Bunların hepsi…Mimar Sinan’ın ilham verici resimli yaşam öyküsü, tüm ilginç ayrıntılarıyla bu kitapta. 

... kimdir? Osmanlı padişahlarından I. Süleyman, II ... Mimar Sinan Kimdir? - Kim Kimdir Serisi /mikadococuk.com ... . Selim ve III. Murat dönemlerinde baş mimar olarak görev yapan Mimar Sinan, yaptığı eserleriyle dünya tarihine adını yazdırmıştır. Seri, Kemal Sunal, Piri Reis, Ibni Sina, Sabiha Gökcen ve Nasreddin Hoca biyografileriyle basladi... Dede Korkut, Mimar Sinan, Edison ve Canakkale Savasi ile devam ediyor. Mimar Sinan Kimdir? 7.28 TL. Mimar Sinan Kimdir? -Yoksul bir Anadolu çocuğu. -Elli yaşına kadar asker. -Tüm önemli eserleri ... KIM KIMDIR SERISI Mimar Sinan Kimdir? Nevzat Basim... | PicClick ... . -Elli yaşına kadar asker. -Tüm önemli eserlerini altmış yaşından sonra inşa etmiş bir mimar. -Camiye kuşların konmasını önleyen bir mucit. Nevzat Basım. Biyografi okumaları, kişisel gelişim süreçlerimizin önemli bir parçası. Mikado Yayınları tarafından uzun soluklu bir seri olarak hazırlanan "Kim Kimdi...