Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma İbrahim Hoca Okunması Gereken Bir Hayat Hikayesi e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

İbrahim Hoca Okunması Gereken Bir Hayat Hikayesi PDF EPUB


Mehmet Salih Kölge

İbrahim Hoca Okunması Gereken Bir Hayat Hikayesi - Mehmet Salih Kölge pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Mehmet Salih Kölge
DOSYA BOYUTU 12,55
TARİH 2019-01-07
ISBN 6052210048
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Hayatıyla nice örnek ve önder insan vardır. Şehid İbrahim Hocamız (Rahmetullahi Aleyh) da bunlardan biridir. Hayatı, üzerinde tefekkür edilip dersler çıkarılması gereken bir hayat olduğundan bir vefa borcu olarak yazmaya karar verdim. Epey bir emek vererek anı/hatırat türü bu çalışmayı yazabildim.20 yılı aşkın (1972-1992 arası) bir süre, değişik vesilelerle sürekli bir beraberliğimiz oldu. Ondan bire bir istifade ettim. Böyle bir şahsiyetin hayatı yazılmalıydı ki benim gibi mazlum coğrafyamızın şimdiki ve gelecek nesilleri de istifade etsin.Hoca; öğretmen, abid, alim, amil, ehl-i vakar, elinin kazancını yiyen, dava adamı, tebliğci, yardımsever, cömert, söylediklerini lisan-ı hal ile yaşayan ve İslam davasına genç nesilden başlayarak adam yetiştiren ender bir davetçiydi.

...hi Aleyh) ... R_aidefix0001791462001. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz ... İbrahim Hoca Okunması Gereken Bir Hayat Hikayesi ... . İbrahim Hoca Okunması Gereken Bir Hayat Hikayesi. Mehmet Salih Kölge / Dua Yayıncılık. Kargolama Süresi: 5 İş Günü. Hayatı, üzerinde tefekkür edilip dersler çıkarılması gereken bir hayat olduğ. 0535 745 22 02. Menu. İbrahim Hoca Okunması Gereken Bir Hayat Hikayesi. Şehid İbrahim Hocamız (Rahmetullahi Aleyh) da bunlardan biridir. Hayatı, üzerinde tefekkür edilip dersler çıka ... İbrahim Hoca Okunması Gereken Bir Hayat Hikayesi - Mehmet... ... . Şehid İbrahim Hocamız (Rahmetullahi Aleyh) da bunlardan biridir. Hayatı, üzerinde tefekkür edilip dersler çıkarılması gereken bir hayat olduğundan bir vefa borcu olarak yazmaya karar verdim. Yazar. : Mehmet Salih Kölge. İbrahim Hoca; Okunması Gereken Bir Hayat Hikayesi. Şehid İbrahim Hocamız(Rahmetullahi Aleyh) da bunlardan biridir. Şehid İbrahim Hocamız(Rahmetullahi Aleyh) da bunlardan biridir. Hayatı, üzerinde tefekkür edilip dersler çıkarılması gereken bir hayat olduğundan bir vefa borcu olarak yazmaya karar verdim. Şehid İbrahim Hocamız (Rahmetullahi Aleyh) da bunlardan biridir. Hayatı, üzerinde tefekkür edilip dersler çıkarılması gereken bir hayat olduğundan bir vefa borcu olarak yazmaya karar verdim. Şehid İbrahim Hocamız(Rahmetullahi Aleyh) da bunlardan biridir. Hayatı, üzerinde tefekkür edilip dersler çıkarılması gereken bir hayat olduğundan bir vefa borcu olarak yazmaya karar verdim. Şehid İbrahim Hocamız (Rahmetullahi Aleyh) da bunlardan biridir. Alış-Veriş Listeme Ekle. İbrahim Hoca Okunması Gereken Bir Hayat Hikayesi. Şehid İbrahim Hocamız(Rahmetullahi Aleyh) da bunlardan biridir. Hayatı, üzerinde tefekkür edilip ...