Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Dokuzdolambaç e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Dokuzdolambaç PDF EPUB


Nagihan Şahin

Dokuzdolambaç - Nagihan Şahin pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Nagihan Şahin
DOSYA BOYUTU 9,14
TARİH 2018-06-28
ISBN 6059556910
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Nagihan ŞahinÇamların naneli nefeslerini, tepenin Tepegöz duruşunu,insanların cavlaklığını, güvercinlerin telek telekliğini,şehrin asıltı sisini, çayhanelerin mahmur buğusunu bırakıpeşiğe yöneldim. Arkamda kocaman bir neşe yumağıbırakıyordum. Her zaman içinde olmak istediğim yumağı.Büyük kesme taşları, mermer çeşmeleri, kötü boyalıdemir çitleri, bambudan örme sandalyeleri, temperlicam kestirilmiş masaları, genzi yakan sabah havasını,zamanı şaşırmamı engelleyen cep telefonu zillerinisarıp sarmalamış, işveli bakışlar, inatçı göz dikmelerletitretilmiş, bugünü son damlasına kadar emen biryumak...Arkamı döndüm. Bir kez daha o yumağı çözemeden,yumakla bir olamadan. Eşikten geçmeyi istiyordum,içeriye bakmayı. İçeride ne var?

...eli nefeslerini, tepenin Tepegöz duruşunu, insanların cavlaklığını, güvercinlerin telek telekliğini, şehrin asıltı sisini, çayhanelerin mahmur buğusunu bırakıp eşiğe yöneldim ... Dokuzdolambaç - Ekşi Sözlük ... . Dokuzdolambaç yorumları ve incelemeleri, kitaptan alıntılar ve sözleri, kitabı okuyanlar ve Dokuzdolambaç kitabına benzeyen kitaplar. Kitabın basım bilgileri. Adı: Dokuzdolambaç. Dokuzdolambaç arıyorsan site site dolaşma! Akakçe'de piyasadaki tüm fiyatları karşılaştır, en ucuz fiyatı tek tıkla bul. Dokuzdolambaç İçin Yorumlar. Bu ürün için ilk yorumu sen yaz. 10.80 TL. Nagihan Şahin Çamların naneli nefeslerini tepenin Tepegöz duruşunu insanların cavlaklığını güvercinler ... Dokuz Dolambaç Turşucular - Ordu - Barbecue Restaurant... | Facebook ... . Dokuzdolambaç İçin Yorumlar. Bu ürün için ilk yorumu sen yaz. 10.80 TL. Nagihan Şahin Çamların naneli nefeslerini tepenin Tepegöz duruşunu insanların cavlaklığını güvercinlerin telek telekliğini şehrin asıltı sisini çayhanelerin mahmur buğusunu bırakıp eşiğe yöneldim. Öykü/. Dokuzdolambaç. Dokuzdolambaç. Marka : Hece Yayınları. Barkod : 9786059556910. Dokuzdolambaç. %36. 18,00 TL. %36. Dokuzdolambaç. Nagihan Şahin. HAVALE :11,40 TL %1 EFT İndirimi. Dokuzdolambaç ve Kar || Nallıhan. Dokuzdolambaç - Nagihan Şahin hızlı kargo, uygun fiyat ayrıcalığı ve taksit seçenekleriyle Odakitap.com'dan satın alın! Ürün Sepetinize Eklendi! Dokuzdolambaç. 12,60 TL. Nagihan Şahin. Çamların naneli nefeslerini, tepenin Tepegöz duruşunu, insanların cavlaklığını, güvercinlerin telek telekliğini, şehrin asıltı sisini, çayhanelerin mahmur buğusunu bırakıp eşiğe yöneldim. 11.99 TL. HECE YAYINLARI , Dokuzdolambaç için en uygun fiyatı, indirimleri ve kampanyaları KTP Kitabevi'nde bulabilirsiniz. dokuzdolambac - arama sonuçları. 10 20 30 40 50 100. Yeniden eskiye Eskiden yeniye İsme göre artan (A->Z) İsme göre azalan (Z->A) Fiyata %33. Dokuzdolambaç. Nagihan Şahin. Hece Yayınları. 11.85 TL. Çamların naneli nefeslerini, tepenin Tepegöz duruşunu, insanların cavlaklığını, güvercinlerin telek telekliğini, şehrin asıltı sisini, çayhanelerin mahmur buğusunu bırakıp eşiğe yöneldim. Dokuzdolambaç. Yazar : Nagihan Şahin Yayınevi : Hece Yayınları ...