Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Rumi ve Aşkın Terapi - 2Herşey Yağmurla Başladı e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Rumi ve Aşkın Terapi - 2Herşey Yağmurla Başladı PDF EPUB


Dr. Faik Özdengül

Rumi ve Aşkın Terapi - 2Herşey Yağmurla Başladı - Dr. Faik Özdengül pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Dr. Faik Özdengül
DOSYA BOYUTU 12,15
TARİH 2012-02-03
ISBN 6053890218
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Farkındalığa ulaşan birisinin yüksek ahlaka da ulaşması gerekiyor. Buna bilgiye ulaşan da denilebilir. Ya da sırra. Ne demişti Mevlana “Sırrı verdiklerinin ağızlarını da mühürlerler”.İnsanların bir danışmana ya da terapiste gitmeyişlerinin ya da gidemeyişlerinin demek belki daha doğru temel nedeni, cesaret eksikliği diyordu Scott Peck. Az seçilen yol ( The Road Less Traveled) adlı eserinde. Çünkü bir insanın örttüğü ve maskelediği kendi gerçeğini bir başkasına açması gerçekten de cesaret ister. Onu da bu cesareti göstermeye itecek olan temel saik güven olacaktır. Birisine nasıl güvenirsiniz? Zamanla der çoğu danışan. Bunun için zamana ihtiyacım var. Sonra araştırmaya. Güven duyulabilirliğini başkalarına ve onu tanıyanlara sorarak araştırır. Sadece danışmanlıkta değil, bir çok işte hatta yaşamın her alanında güven duyulacak insanlara ihtiyaç vardır. Birine güven duymak sadece onun sır tutmasıyla mı ilgilidir? Hayır. Yalan söylememeli mesela derler. O zaman yalan ne? Olmamış olan. Gerçek dışı hayal ürünü demişti bir danışanım. Ve yalandan nefret ederim diye de eklemişti.

...şkın Terapi - 2 Herşey Yağmurla Başladı kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası ... Rumi ve Aşkın Terapi - 2 Herşey Yağmurla Başladı ... . Dr. Faik Özdengül kitapları ve Konya Büyükşehir Belediyesi 2009 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 7... Kitap. Din, Mitoloji Kitapları. Rumi Aşkın Terapi 2 Herşey Yağmurla Başladı. Rumi ve Aşkın Terapi 2 (Herşey Yağmurla Başladı) hakkında testler, değerlendirmeler, kitabın karakterleri, diğer baskıları ve daha fazlası. Rumi ve Aşkın Terapi 2 Herşey Yağmurla Başladı satışı Sonteklif'te. Fiyat ve özelliklerini i ... Rumi Ve Aşkın Terapi 2 Herşey Yağmurla Başladı - ePttAVM ... . Rumi ve Aşkın Terapi 2 Herşey Yağmurla Başladı satışı Sonteklif'te. Fiyat ve özelliklerini inceleyin, güvenle satın alın. 15738173. Etiketler. Mağazaya Soru Sor. Ürün Adı: Rumi ve Aşkın Terapi 2 Herşey Yağmurla Başladı. Mağaza: TveT. Sorunuzu aşağıdaki alana yazınız. Bu nasıl olur? Sevin! Emin ol ki ...