Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Türkiye Nereye e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Türkiye Nereye PDF EPUB


Lütfü Akdoğan

Türkiye Nereye - Lütfü Akdoğan pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Lütfü Akdoğan
DOSYA BOYUTU 10,77
TARİH 2015-05-12
ISBN 9757059301
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Üzerinden 8 medeniyetin geçtiği kutsal, güzel Anadolu'muzda barış ve refah içinde yaşamak mecburiyetinde olduğumuzu herkes bilmelidir. Gerçekleri bir tarafa iterek hayaller üzerinde yanlış kararlar vermek, ülkeyi kana bulamaktan başka bir yola götürmez. Herkesin bunu bilmesi lazımdır. Geçmişteki tarih sayfaları iyi okunmalı, bundan ders alınmalıdır. Büyük Bilge Kağan’ın birkaç cümlesini sizlere sunuyoruz: "Babamızın ve amcamızın kazanmış oldukları milletin adı sanı yok olmasın diye, Türk ulusu için gece uyumadım; gündüz oturmadım. Kardeşim Kül Tigin ve iki şad ile birlikte öle yite çalışıp kazandım. Böyle kazandığım için birleşik milleti ateş ile su gibi birbirine düşman etmedim. Tanrı buyurduğu için ben de kutlu ve bahtlı olduğum için ölmek üzere olan milleti diriltip doyurdum. Çıplak milleti giyimli kıldım; yoksul milleti zengin kıldım. Az milleti çok kıldım; güçlü devleti olandan ve güçlü kağanı olandan daha iyi kıldım. Dört bir yandaki milletleri hep kendime bağımlı kıldım. Türk milletini düşmansız kıldım."

...ye'nin yakın geleceğinin tarihini analiz , anı ve anekdotlarla anlatıyor ve Türkiye'nin geleceği için öneriler paylaşıyor ... Türkiye Nereye - YouTube ... . asil sorulmasi gereken; (bkz: türkiye nereye götürülüyor). düsen cigdan hic bir kar tanesinin sorumlu olmayisi kivaminda yaklasilmamasi adina. Türkiye nereye gidiyor derken, bunu değişik bölümlere de ayırmak lazım. Öncelikle Türkiye nereye gidiyor sorusunun cevabını ararken önce bir teşhis yapmamız lazım. Bu sorular, Türkiye''nin nereye gittiğini, götürülmek istendiğini ya da gidebileceğini Ve "Türkiye nereye gidiyor?" sorus ... Gündem - DÜNYA NASIL DEĞİŞİYOR, TÜRKİYE NEREYE GİDİYOR? ... . Bu sorular, Türkiye''nin nereye gittiğini, götürülmek istendiğini ya da gidebileceğini Ve "Türkiye nereye gidiyor?" sorusu bir heyula gibi, bir hayalet gibi zihnimizi perişan etmeye devam eder durur. Türkiye nereye gidiyor? 'Böyle giderse Genelkurmay Başkanı'nın eşi de türbanlı olur!' Ben analizimi iki boyutta yapmak istiyorum: Birincisi, iç dinamikleri açısından Türkiye 10 yıl sonra nereye gele...