Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Bir Dosya Üç Cinayet e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Bir Dosya Üç Cinayet PDF EPUB


Yasin Uzun

Bir Dosya Üç Cinayet - Yasin Uzun pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Yasin Uzun
DOSYA BOYUTU 3,26
TARİH 2018-07-18
ISBN 6058185548
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

“Parç alanmış uzun siyah elbisenin ü zerinde haki yeş ili yonca desenleri vardı. Yü zü nü n ve kısa kıvırcık saç larının bü yü k bir kısmı kanla kaplanmış tı. Karanlığ ın iç inde parlayan bir çift kanlı gö z ona doğ ru bakıyordu. Ensesine bir ağrı saplandı. Oysa bugü ne kadar kaçceset gö rdü ğünüsayamamış tı bile. Ölü mle ç oktan yü zleş miş biri olarak ö lü ler onu yaş ayanlardan ç ok daha az rahatsız ediyordu. ”Kasım 2015’te Bangkok’ta Mia isimli genç kadın, nişanlısı tarafından öldürülünce Londra cinayet masası dedektifi Jeff’in 2000 yılından beri yürüttüğü gayri resmi soruşturmanın bir parçası haline gelir. Jeff, yıllardır aynı birimde dirsek çürütüp alkol sorunuyla baş etmeye çalışırken, Interpol’de çalışan eski sevgilisi Sophie’den yardım almaktadır. Jeff’in ekibine yeni katılan isim Birleşmiş Milletler Barış Gücü’nde geçirdiği 6 yılın ardından Sudan’dan pişmanlıkları ve arınma çabasıyla dönen yarı Türk yarı İngiliz Hector’dur. Soruşturmayı devralan Hector, Jeff’in dosyasını didik didik edip Londra, Rotterdam ve Bangkok’ta işlenen cinayetleri araştırırken Bangkok cinayetinin baş şüphelisi Leo’dan yardım istemek zorunda kalır. Hector, hem av hem de avcı olacağı bu soruşturmada sıra dışı bir seri katilin peşinde olduğunu fark edecektir.

.... ". Kasım 2015'te Bangkok'ta Mia isimli genç kadın, nişanlısı tarafından öldürülünce Londra cinayet ... Bir Dosya Üç Cinayet - Yasin Uzun | kitapyurdu.com ... ... Yasin Uzun Yazarına Ait Bir Dosya Üç Cinayet Adlı Kitabını Kapıda Ödeme ve Ücretsiz Kargo İmkanı ile inkilap.com Adresinden Satın Alabilirsiniz. Kasım 2015'te Bangkok'ta Mia isimli genç kadın, nişanlısı tarafından öldürülünce Londra cinayet masası dedektifi Jeff'in 2000 yılından beri Bir Dosya Üç Cinayet 9786058185548 Koyu Siyah Kitap. Bir Dosya Üç Cinayet. Yazar : Yasin Uzun Yayınevi : Koyu Siyah Kitap Bu kategorideki tüm ürünler. " Kas ... BİR DOSYA ÜÇ CİNAYET Kitabı ... . Bir Dosya Üç Cinayet. Yazar : Yasin Uzun Yayınevi : Koyu Siyah Kitap Bu kategorideki tüm ürünler. " Kasım 2015'te Bangkok'ta Mia isimli genç kadın, nişanlısı tarafından öldürülünce Londra cinayet... Alış-Veriş Listeme Ekle. Bir Dosya Üç Cinayet. didik edip Londra Rotterdam ve Bangkok'ta işlenen cinayetleri araştırırken Bangkok cinayetinin baş şüphelisi Leo'dan yardım istemek zorunda kalır. Yasin Uzun, Bir Dosya Üç Cinayet Kitabını Tüm Avrupa'dan Sipariş Etmek İçin Köln Kütüphane'yi tercih edebilirsiniz. Bir Dosya Üç Cinayet (9786058185548). Marka : Yasin Uzun. Bir Dosya Üç Cinayet Yasin Uzun Koyu Siyah Kitap. "Parçalanmış uzun siyah elbisenin üzerinde haki yeşili yonca desenleri vardı. Yüzünün ve kısa kıvırcık saçlarının büyük bir kısmı kanla kaplanmıştı....