Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Bir Fincan Dostluk e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Bir Fincan Dostluk PDF EPUB


Deborah Rodriguez

Bir Fincan Dostluk - Deborah Rodriguez pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Deborah Rodriguez
DOSYA BOYUTU 7,23
TARİH 2015-05-20
ISBN 6051730073
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Yaşadığı şanssızlıkların ve kalp kırıklıklarının ardından Sunny, kendisine Afganistan’daki savaşın ortasında evim diyebileceği bir yer bulmuştu. Otuz sekiz yaşındaki Sunny, Kâbil’de işlettiği kafenin müdavimlerine Amerikan misafirperverliğiyle hizmet ederken kentte yaşayan yabancılarla da dostluklar kurmuştu. Fakat aralarında İngiliz bir gazetecinin, Amerikalı bir danışmanın ve geniş bir çevresi olan zengin bir Amerikalı kadının da bulunduğu bu yabancılar dışında Sunny, dilleri ve mizaçları çoğu Batılı için anlaşılmaz olan, fakat kalpleri ve ruhlarıyla kimseden farkı olmayan Afganlarla da arkadaştı: Taliban’dan önceki günleri çok iyi hatırlayan ve artık yaşadığı ultra-modern ilişkiyi son derece gelenekçi oğlundan saklaması gereken anaç ve yaşlı Halajan ve herkesin hayatını tehlikeye atabilecek bir sırrı olan genç Afgan köylüsü Yazmina. New York Times çoksatan yazarı Deborah Rodriguez bu etkileyici ilk romanında,siyasal ve toplumsal çatışmaların sisleriyle kaplı olsa bile dostluk, tutku ve umudun hâlâ varlığını sürdürdüğü uzak bir diyarın heyecan verici bir portresini sunuyor.

... Çok satanlar üstte İlişkiye göre. %15 ... Bir Fincan Dostluk, Deborah Rodriguez » Satın Al & Fiyatı - Kidega ... . Bir Fincan Dostluk. Deborah Rodriguez. 17 ziyaretçi Bir Fincan Dostluk ziyaretçisinden 59 fotoğraf ve 1 tavsiye gör. Tüm 59 fotoğraflarını görün. Bir Fincan Dostluk. Kafe₺₺₺₺. Kaydet. Yeniden eskiye Eskiden yeniye İsme göre artan (A->Z) İsme göre azalan (Z->A) Fiyata göre azalan Fiyata göre artan Çok satanlar üstte İlişkiye göre. %22. Bir Fincan Dostluk. Deborah Rodrigue ... Bir Fincan Dostluk - Deborah Rodriguez ... . %22. Bir Fincan Dostluk. Deborah Rodriguez. Deborah Rodriguez. Yaşadığı şanssızlıkların ve kalp kırıklıklarının ardından Sunny, kendisine Afganistan'daki savaşın ortasında evim diyebileceği bir yer bulmuştu. Bir Fincan Dostluk (9786051730073). Marka : Deborah Rodriguez. işlettiği kafenin müdavimlerine Amerikan misafirperverliğiyle hizmet ederken kentte yaşayan yabancılarla da dostluklar kurmuştu. Diğer marka Kadın Diğer çeşitli renk Diğer beden Daha yeni aldığım bir kitap. 2) Bu sayfa SSL güvenlik sistemi ile korunur. Kart bilgileriniz hiç bir yere kaydedilmez. 23.15 TL. ...bu etkileyici ilk romanında, siyasal ve toplumsal çatışmaların sisleriyle kaplı olsa bile dostluk, tutku ve umudun hala varlığını sürdürdüğü uzak bir diyarın heyecan verici bir portresini... Ayrıca doğrudan Bir Fincan Dostluk kitabını tarayıcınızdan doğrudan çevrimiçi olarak okuyun. kaplı olsa bile dostluk, tutku ve umudun hâlâ varlığını sürdürdüğü uzak bir diyarın heyecan verici. ...hizmet ederken kentte yaşayan yabancılarla da dostluklar kurmuştu. kaplı olsa bile dostluk, tutku ve umudun hâlâ varlığını sürdürdüğü uzak bir diyarın heyecan verici bir portresini sunuyor....