Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Akıl ve Kalp Dengesi e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Akıl ve Kalp Dengesi PDF EPUB


Gürdal Öztürk

Akıl ve Kalp Dengesi - Gürdal Öztürk pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Gürdal Öztürk
DOSYA BOYUTU 8,85
TARİH 2018-07-18
ISBN 6059180726
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Sadece yeni fikirlere açık olan ve gerçeği duyduğunda yaşayacağı şoka karşı dirençli olanlar içindir bu kitap. Savunduğunuz herhangi bir fikrin yanlışlığını görürseniz hayal kırıklığına uğrar, acı çekersiniz. Ancak bazen gerçekleri görmek için hayallerin kırılması gerekir. Şundan emin olun; gerçeği bilmenin huzuru, kırılan hayalin acısını eninde sonunda kapatır ve bu bilinç hali sizi bir adım daha tekamül ettirir. Hangi dünya görüşünden olursa olsun gerçeği eğip bükerek savunma mekanizması üretenler asla tekamül edemezler. Yeterince ısrar edenler aklını açan Mustafa ile kalbini açan Mustafa arasında da dengeyi sağlayacaklardır.Kitabın amacı farkındalığı kullanarak bireysel dengeden başlayarak toplumsal dengeyi korumaya yardımcı olmaya çalışmaktır.

...r edenler aklını açan Mustafa ile kalbini açan Mustafa arasında da dengeyi sağlayacaklardır ... Akıl ve Kalp Dengesi | bkmkitap.com ... . Kitabın amacı farkındalığı kullanarak bireysel dengeden başlayarak... Akıl ve Kalp Dengesi. Yeni. Ücretsiz Kargo. Kitabın amacı farkındalığı kullanarak bireysel dengeden başlayarak toplumsal dengeyi korumaya yardımcı olmaya çalışmaktır. 23.10 TL. Yeterince ısrar edenler aklını açan Mustafa ile kalbini açan Mustafa arasında da dengeyi sağlayacaklardır. Kitabın amacı farkındalığı kullanarak bireysel dengeden başlayarak... Konuk: Savaş Bark ... Akıl Ve Kalp Dengesi ... . Kitabın amacı farkındalığı kullanarak bireysel dengeden başlayarak... Konuk: Savaş Barkçın ◾ Akıl - Kalp İlişkisi ◾ Ahlak ve estetik nerede duruyor? ◾ Akıl ve kalp arasında nasıl bir denge kurmak ... مكتب الصفة | Mekteb-î Suffa 72.613 views3 year ago. 4:02. Akıl ile Kalp Arasında Denge Olmalıdır. KabalaTVinfo 305 views4 year ago. 28:41. Akıl ve kalp dengesi kitabım neyi anlatıyor? Ek olarak Akıl ve Kalp Dengesi isimli kitaba ait kitap tanıtımı, kitabın özeti, kapak fotoğrafı ve diğer detaylara buradan ulaşabilirsiniz. Akıl ve Kalp Dengesi Kim Tarafından Yazıldı? Akıl ve Kalp Dengesi En Uygun Fiyatlarla Kitapefendi ile kapınıza kadar geliyor. Yeterince ısrar edenler aklını açan Mustafa ile kalbini açan Mustafa arasında da dengeyi sağlayacaklardır. Kitabın amacı farkındalığı kullanarak bireysel dengeden başlayarak toplumsal dengeyi korumaya yardımcı olmaya çalışmaktır. Akıl ve Kalp Dengesi 9786059180726 Serencam Yayınevi. 24 TL. Yeterince ısrar edenler aklını açan Mustafa ile kalbini açan Mustafa arasında da dengeyi sağlayacaklardır. Kitabın amacı farkındalığı kullanarak bireysel dengeden başlayarak... 27 TL. Yeterince ısrar edenler aklını açan Mustafa ile kalbini açan Mustafa arasında da dengeyi sağlayacaklardır. Kitabın amacı farkındalığı kullanarak bireysel dengeden başlayarak......