Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Cebimde Yaşamdan Biriktirdiklerim Var e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Cebimde Yaşamdan Biriktirdiklerim Var PDF EPUB


Gökhan Yılmaz

Cebimde Yaşamdan Biriktirdiklerim Var - Gökhan Yılmaz pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Gökhan Yılmaz
DOSYA BOYUTU 8,42
TARİH 2015-05-08
ISBN 6059825108
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Aşk biraz yağmurdur. Yeryüzünün bedenini dostça saracak bir biçimde usul usul, acıtmadan yağan bir yağmur… Teninize dokunduğu an sizi kendinizden geçirebilecek, sarhoş edecek ka­dar tutkulu yağan bir yağmur... Bazen ise çıplak gözle asla baka­mayacağınız, tüm vücudunuzu yakıp kavuran acımasız, yakıcı bir güneş… İşte böyle çok yönlü, bol tanımlı bir bilmecedir aşk. Hakimi, avukatı, doktoru, hırsızı, hamalı… Birçok meslek gru­bunu bünyesinde toplamayı başarabilmiş bir fonksiyonlar birli­ğidir aynı zamanda.Kim vardır ki aşkı uzaktan yakından tatmamış, ona şöy­le keskin bir el yordamıyla temas etmemiş, kendi isteğiyle ce­hennem ateşinde yanmaya razı olmamış olsun, yüreği öfkeden katmer katmer olmuşken ardına bile bakmadan olay yerinden uzaklaşmak zorunda kalmamış olsun?Ben, bunlardan birine tanık oldum. En gri haline belki de.

...im Var. Yeni. Ücretsiz Kargo. Sitemizi Google Play Store ve Apple Store'dan bir tıkla cep telefonunuza indirebilir ve kitapcim ... Cebimde Yaşamdan Biriktirdiklerim Var - Gökhan Yılmaz ... .biz'in avantajlı dünyasına kolaylıkla... Cebimde Yaşamdan Biriktirdiklerim Var Kitabı Yazarı Kimdir? Cebimde Yaşamdan Biriktirdiklerim Var Kısa ve Öz Kitap Özeti. Kitabın tanıtımı: Aşk biraz yağmurdur. Cebimde Yaşamdan Biriktirdiklerim Var - Gökhan Yılmaz. Gece Kitaplığı. Kazanacağınız Toplam Puan : 112 Puan. Aşk biraz yağmurdur. Yeryüzünün bedenini dostça saracak bir ... Cebimde Yaşamdan Biriktirdiklerim Var - Gökhan Yılmaz ... . Gece Kitaplığı. Kazanacağınız Toplam Puan : 112 Puan. Aşk biraz yağmurdur. Yeryüzünün bedenini dostça saracak bir biçimde usul usul, acıtmadan yağan bir yağmur… Teninize dokunduğu an sizi kendinizden geçirebilecek... Cebimde Yaşamdan Biriktirdiklerim Var. Gökhan Yılmaz GECE KİTAPLIĞI. Cebimde Yaşamdan Biriktirdiklerim Var. Aşk biraz yağmurdur. Yeryüzünün bedenini dostça saracak bir biçimde usul usul, acıtmadan yağan bir yağmur… Aşk biraz yağmurdur. Yeryüzünün bedenini dostça saracak bir biçimde usul usul, acıtmadan yağan bir yağmur… Teninize dokunduğu an sizi kendinizden geçirebilecek... Cebimde Yaşamdan Biriktirdiklerim Var Kağıt Kapak - Tıpkı basım, 8 Mayıs 2015. Gökhan Yılmaz (Eser Sahibi). Format ve baskı seçeneğ...