Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Tehdit Vektörü e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Tehdit Vektörü PDF EPUB


Tom Clancy

Tehdit Vektörü - Tom Clancy pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Tom Clancy
DOSYA BOYUTU 4,53
TARİH 2015-05-04
ISBN 6056556111
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Kampüs adıyla bilinen gizli örgütün savaşçıları için, Amerika’nın düşmanlarına karşı verdikleri savaş asla bitmiyor – bir düşmanın yenilgiye uğramasıyla, bir yenisi hatta daha da tehlikelisi doğuyor çünkü. Ancak bu sefer tehlike Jack Ryan Jr. ve çalışma arkadaşlarını hiç beklemedikleri bir şekilde vurdu.Kampüs’ün sırrı açığa çıktı ve bunu ortaya çıkartan kişi, her kimse, onun yok edilebileceğini de biliyor.Çinliler Amerika’nın bilgisayarlarına sızıyor, askeri insansız hava araçlarını düşürüyor, dünyanın çeşitli yerlerinde askeri ağları çökertiyorlar.Bu kez, iki büyük güç nihai yüzleşmeye her zamankinden fazla yaklaştığında, Başkan Ryan elinde kalan son çılgın koz olan Kampüs’ü kullanmak zorunda. Ne var ki dünya savaşın yıkımına uğramadan evvel, sırları ortaya dökülmek üzere olan örgüt üyeleri mücadeleye girme fırsatı bulabilecekler mi?Tehdit Vektörü’nde, okurun sayfaları elinde olmadan çevireceği, hatta uykusunda bile çevirmeyi sürdüreceği bir gerilim romanıyla, Tom Clancy askeri olaylar ve uluslararası entrikalar konusuna ne kadar hâkim olduğunu ispatlıyor.Bu kitabın içinde F/A-18-C Hornet savaş uçakları ve Çin kıyılarında bir deniz piyade Hornet’inin kokpitinde geçen bölümler var. Ancak Tehdit Vektörü’nde daha da tehlikeli bir kapışma söz konusu: siber savaş.Başkan Jack Ryan’ın aklına ve cesaretine her zamankinden fazla ihtiyaç var. Ülke içi siyaset ve ekonomik güçlükler, Çin’deki iktidarı bir felaketin eşiğine sürüklemiş durumda. Üstelik güçlerine güç katmayı isteyenler, uzun zamandır arzu ettikleri Tayvan’a saldırma fırsatını da değerlendirmeye kararlılar. Bunu yaparken ada halkını Çin’in yağmasından koruyan Amerika’ya da saldırmaya hazırlar. 

...rinden Tehdit Vektörü kitabını bulmak zor mu geliyor? veya bütçeniz mi yok? Fakat internette arama hacmine baktığımızda özellikle Tehdit Vektörü pdf indirme isteği çok fazla ... Tehdit Vektörü - Tom Clancy, Mark Greaney ... . TEHDİT VEKTÖRÜ kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. TOM CLANCY kitapları ve KOTON KİTAP 2015 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 7 milyon kitap NadirKitap.com'da. Tom Clancy. Bilgisayar korsanları, özel ajanlar, F18 Hornet'ler arasında it dalaşları: Tehdit Vektörü'nü Okuyun! Nadir rastlanan bir gerçekçilik ve sahiciliği... Ancak Tehdit Vektörü`nde daha da tehlikeli bir kapışma söz konusu: siber savaş. Başkan Jack Ryan`ın aklına ve cesaretine her zamankinden fazla ihtiyaç var. Tehdit Vektörü ' ... TEHDİT VEKTÖRÜ - TOM CLANCY | Nadir Kitap ... ... Ancak Tehdit Vektörü`nde daha da tehlikeli bir kapışma söz konusu: siber savaş. Başkan Jack Ryan`ın aklına ve cesaretine her zamankinden fazla ihtiyaç var. Tehdit Vektörü 'nde Kampüs isimli gizli örgütle birlikte Amerikan istihbarat dünyasının düşmanlarına karşı verdiği savaşa, bilgisayar korsanlarının akıllara durgunluk verecek siber faaliyetlerine... 27.08 TL. Bilgisayar korsanları, özel ajanlar, F18 Hornet'ler arasında it dalaşları: Tehdit Vektörü'nü Okuyun! Nadir rastlanan bir gerçekçilik ve sahiciliği, karmaşık bir olaylar dizisi ve gerilim yüklü bir... Bilgisayar korsanları, özel ajanlar, F18 Hornet'ler arasında it dalaşları: Tehdit Vektörü'nü Okuyun! Tehdit Vektörü 'nde Kampüs isimli gizli örgütle birlikte Amerikan istihbarat dünyasının düşmanlarına... Bilgisayar korsanları, özel ajanlar, F18 Hornet'ler arasında it dalaşları: Tehdit Vektörü'nü Okuyun! Nadir rastlanan bir gerçekçilik ve sahiciliği, karmaşık bir olaylar dizisi ve gerilim yüklü bir bekleyişi... L...