Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Bir Kadının Yaşamından Yirmi Dört Saat e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Bir Kadının Yaşamından Yirmi Dört Saat PDF EPUB


Stefan Zweig

Bir Kadının Yaşamından Yirmi Dört Saat - Stefan Zweig pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Stefan Zweig
DOSYA BOYUTU 9,61
TARİH 2020-04-14
ISBN 6052022528
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Bayan C'nin hayatında yaşadığı hüznün girdabında o ana kadar yaşamadığı farklı bir gün başlar. Son zamanlarda üzüntü, heyecan ve anlam arayışının içerisinde; bir kumarhanenin parlak ışıklarına ve yabancı tutkusuna çekilerek bir amacı tekrar keşfediyor ama ne pahasına?Şefkatli bir kadının ve onun yaşanmış deneyiminin bu canlı ve hareketli hikâyesinde, Zweig yoğun bir aşkın gücünde neler yapılabileceğini, ezici yalnızlık ve ömür boyu sürecek pişmanlık gücünü keşfeder.Bir çırpıda okunacak bu eser Zweig’in ustalığını yansıtmakla beraber insan psikolojisinin anlık kararları sonucunda yaşadığı uzun zamanlı pişmanlıklarını olağanüstü bir şekilde anlatmıştır. 

...ka falan olmuştur. Kitapta -yine adı her şeyi anlatıyor aslında- bir kadının hayatının yirmi dört saatine konuk oluyoruz ... Bir Kadının Yaşamından Yirmi Dört Saat Özet - Stefan Zweig ... . 3."Zor olan sadece söze nereden başlayacağını bilmek." (s.15). 4. "Çünkü size anlatmak istediğim her şey, almış yedi yıllık hayatımın sadece yirmi dört saatlik bir zaman dilimini kapsıyor... Hepinize selamlar dostlar. Bu yazıda başlıktan da anlayacağınız üzere, Stefan Zweig' ın Bir Kadının Yaşamından 24 Saat isimli kitabından biraz bahsedeceğim... Stefan Zweig. Zweig bu novellası'nda bir kadının yaşamını bütünüyle değiştiren yirmi dört saatlik deneyimini anlat ... Stefan Zweıg Bir Kadının Yaşamından Yirmi Dört Saat Hakkında... ... ... Stefan Zweig. Zweig bu novellası'nda bir kadının yaşamını bütünüyle değiştiren yirmi dört saatlik deneyimini anlatırken, insanda içkin saplantıların ve dayanılmaz arzuların sınırlarında gezinir. 50 TL ve üzeri kitap alışverişinde ING Turuncu Ekstra ile ödemelerde %15 indirim! Tosla Kart ile yapacağın 100 TL ve üzeri alışverişine 20 TL indirim. Bir Kadının Yaşamından Yirmi Dört Saat... Çok saygı duyduğum, -hatta duyduğumuz desek daha doğru olacaktır- Maksim Gorki, Bir Kadının Yaşamından Yirmi Dört Saat için, "Böylesine derin bir kitap daha okumadım diyebilirim." demiş. Sanki damağımızda yer alan ama kurumuş "hayattan tad alma" duygusuna su vermiş onu yeniden hayata döndürmüş gibi oluruz. Bir Kadının Yaşamından Yirmi Dört Saat. Orijinal Adı: Vierundzwanzig Stunden aus Dem Leben Einer Frau. Seri: Yok. Yayınevi: Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları. Sayfa Sayısı: 96. Baskı Yılı: 2016. Goodreads Puanı: 3.95 (4,792 Oy). ...karar verir kahramanımıza: Yaşamından yirmi dört saat götüren, yirmi dört yıldır hiç aklından çıkmayan… Bilinmeyen Bir Kadının Mektubu - Bilinmeyen Bir Kadının Mektubu. Orijinal adıyla Vierundzwanzig Stunden aus Dem Leben Einer Frau, Bir Kadının Yaşamından Yirmi Dört Saat, ünlü yazar Stefan Zweig tarafından kaleme alınan bir uzun öykü. Bir Kadının Yaşamından 24 Saat, tam da böyle bir hikâyeyi konu ediniyor. Biz en iyisi "biz" olalım, sevgiyle kalalım yeter… Bir Kadının Yaşamından Yirmi Dört Saat - Stefan Zweig. Kitap Açıklaması. Zweig bu novellası'nda bir kadının yaşamını bütünüyle değiştiren yirmi dört saatlik deneyimini Bir Kadının ...