Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Ölümüne Dostlar / Larten Crepsley Efsanesi 4 e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Ölümüne Dostlar / Larten Crepsley Efsanesi 4 PDF EPUB


Darren Shan

Ölümüne Dostlar / Larten Crepsley Efsanesi 4 - Darren Shan pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Darren Shan
DOSYA BOYUTU 10,18
TARİH 2015-05-08
ISBN 9944699860
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

“Darren Shan hayranlarının kaçırmaması gereken bir dizi.”Books Quarterly"Stephen King’i unutun: bu yazar çocukları korkutma konusunda bir dâhi!”The Big Issue in ScotlandOn iki kitaplık "Ucubeler Sirki"ne doyamadınız mı? Öyleyse zamanda kısa bir yolculuğa çıkıp geçmişe gitmeye hazır mısınız?Ucubeler Sirki'nden önce... Darren Shan'dan çok önce... Larten Crepsley'nin henüz genç bir adam olduğu fırtınalı bir dönem vardı.33 ülkede, 30 dile çevrilen "Ucubeler Sirki" dizisi ile dünya çapında büyük başarı yakalayan, korku edebiyatının çağdaş ustası Darren Shan’ın fırtınalar koparan muhteşem serisi "Larten Crepsley Efsanesi" akıllara kazınacak büyük bir finalle sona eriyor…Dizinin nefesleri kesen dördüncü ve son macerasında, Larten vampir kavminde kendisine tam da yeni bir yer edinmek üzereyken, hain vampanezlerin korkunç bir trajedisi ile sarsılıyor. Ancak yeryüzünde vampanezlerden çok daha sinsi, çok daha kötü şeyler de bulunuyor. Yoksa, yaşamak zorunda kaldığı ihanetlerin en ağırı ile cesareti sınanan Larten’ı, yine uzun bir yas dönemi mi bekliyor?Larten Crepsley yüreğinizi ağzınıza getirecek büyük sona adım adım yaklaşırken, şok olmaya hazır mısınız?Unutmayın: Her vampir için son… aslında sadece bir başlangıçtır. 

...ar! %30. Larten Crepsley Efsanesi 3 Lanetliler Şatosu ... Ölümüne Dostlar / Larten Crepsley Efsanesi 4 - Darren Shan ... . Darren Shan. Tudem Yayınları. %30. Darren Shan Efsanesi Seti 12 Kitap. Ölümüne Dostlar / Larten Crepsley Efsanesi 4 / Darren Shan / Tudem Yayınevi. Larten Crepsley Efsanesi - Öümüne Dostlar 4. Kitap - 9789944699860. 200 TL'ye 20TL İndirim | Kod: CIMRI20DR. ...koparan muhteşem serisi "Larten Crepsley Efsanesi" akıllara kazınacak büyük bir finalle sona eriyor… kitap Indir ucuz satışlar Ölümüne Dostlar / Larten Crepsley Efsanesi 4 Pdf MOBI torrent;5. ...4 kitaptan oluşan Larten Crepsley Efsanesi'ne, " ... Larten Crepsley Efsanesi 4. Kitap - Ölümüne Dostlar - Darren Shan... ... . ...4 kitaptan oluşan Larten Crepsley Efsanesi'ne, "Ölümüne Dostlar" adlı kitapla son veriyor. Bu serinin de sonu heyecanlı bir finalle geldi çattı. Ölümüne Dostlar'ın kısaca konusu ise şöyle 17.60 TL. ...başarı yakalayan, korku edebiyatının çağdaş ustası Darren Shan'ın fırtınalar koparan muhteşem serisi "Larten Crepsley Efsanesi" akıllara kazınacak büyük bir finalle sona eriyor… Alış-Veriş Listeme Ekle. Ölümüne Dostlar / Larten Crepsley Efsanesi 4. Darren Shan'ın fırtınalar koparan muhteşem serisi "Larten Crepsley Efsanesi" akıllara kazınacak büyük bir finalle sona eriyor... "Darren Shan hayranlarının kaçırmaması gereken bir dizi.". Books Quarterly. "Stephen King'i unutun: bu yazar çocukları korkutma konusunda bir dâhi!". The Big Issue in Scotland. Larten Crepsley'nin henüz genç bir adam olduğu fırtınalı bir dönem vardı. Darren Shan'ın fırtınalar koparan muhteşem serisi "Larten Crepsley Efsanesi" akıllara kazınacak büyük bir finalle sona eriyor… 17 TL. Yayınevi: Tudem Yayınları Yazar: Darren Shan Türkçeleştiren : Arif Cem Ünver ISBN: 9789944699860 Sayfa: 216 Sayfa Ebat: 13,5 x 19,5 cm Kağıt: 1.Hamur Kapak: Karton Kapak. Alış-Veriş Listeme Ekle. Ölümüne Dostlar / ...