Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Okul Öncesi Elif Ba Boyama e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Okul Öncesi Elif Ba Boyama PDF EPUB


Okul Öncesi Elif Ba Boyama -  pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR
DOSYA BOYUTU 6,55
TARİH 2012-02-01
ISBN 9944251624
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Kur’an-ı Kerim okuyabilmek için önce harfleri çok iyi öğrenmek gerekir. Okul öncesi çocuklar dikkat süreleri çok kısa olduğundan Kur’an-ı Kerim öğrenirken odaklanma problemi yaşarlar. Elif-Ba kitabımızda hem dikkat toplama, hem de harfleri daha kolay, daha zevkli ve daha kalıcı bir şekilde öğrenmek için ;• Her harf bir kelime ile gösterilmiştir,• Harfler, çocukların boyama yapacağı somut resimlerle desteklenerek, harflerin seslerini tanımalarına imkân verilmiştir,• Çocukların el becerilerini geliştirmeleri ve harfleri daha kolay öğrenebilmeleri için alıştırmalara yer verilmiştir.

...mızdaki " ELİF BA ŞARKISI" (<< Okul Çağı 6-10 Yaş. > Çocuk Eğitim / Etkinlik. Okul Öncesi Elif Ba Boyama. Fazilet Neşriyat. Stok Kodu. Okul öncesi çocuklar dikkat süreleri çok kısa olduğundan Kur'an-ı Kerim öğrenirken odaklanma problemi yaşarlar. Elif-Ba kitabımızda hem dikkat toplama hem de harfleri daha kolay daha zevkli ve... Nesil Çocuk › Çocuk > Okul Öncesi Çocuk Kitapları > Boyama Kitapları ›. Hem boyama yapmak hem de Kur'an harflerini öğrenmek isteyen çocuklar ELİFBA BOYAMA kitabıyla hemen tanışmalı Bu... Kavramlar, okul öncesi dönemde çocukların nesne ve olayları anlama ve yorumlama becerisini geliştirir. Ayrıca, dil gelişimi yönünden ve yön, şekil, sayı gibi matematiğin temel becerilerini edinmeleri... 8 Şub 2019- Pinterest'te aakgun83 adlı kullanıcının "okul öncesi elif ba boyama" panosunu inceleyin. Oku...