Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Adam Var Alemden Öte e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Adam Var Alemden Öte PDF EPUB


Nevzat Özkan

Adam Var Alemden Öte - Nevzat Özkan pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Nevzat Özkan
DOSYA BOYUTU 4,12
TARİH 2015-04-30
ISBN 6054921782
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Her şeyin günlük yaşandığı, gündemin sürekli değiştiği, teknolojinin belli aralıklarla her şeyi yenilediği, modanın her alanda hükümranlığını ilan ettiği, gıda ve ihtiyaç maddelerinin daha raftayken eskimeye başladığı günümüzde hayatı yakalamak ve kalıcı değerlerden söz etmek gerçekten zor.Günlük yaşayan geniş toplum kesimleri, çoğu zaman popüler veya meşhur olanla doğru ve iyi olanı birbirine karıştırıyor. Tanınır olan bazen iyi, doğru ve yararlı olanın önüne geçiyor. Göz önünde olan vitrin adamları, köşesine çekilip işiyle gücüyle uğraşan gizli kahramanlardan daha çok rağbet görüyor.İnsanların bakmaktan görmeye, algılamaya çalışmaktan anlamaya fırsat bulamadığı bu âlemde; temel esaslara dair pek çok şey kaybolup gidiyor. Bu hayhuy içinde gözümüzün önündeki güzelliklerin farkına varamıyor, elimizdekilerin değerini bilemiyoruz.Çoğu zaman da içinde bulunduğumuz sosyal çevreden devraldığımız ön yargılar bizi belli konular ve kişiler hakkında yanlış yönlendiriyor. Mensubiyetimiz bir süre sonra mahkûmiyete dönüşüyor. Bir de bakıyoruz ki kaybolup gitmişiz, farkına bile varmadan başkalarının gözüyle görmeye, başkalarının ağzıyla konuşmaya başlamışız.Bu tür yanılgılardan biraz olsun uzaklaşabilmek için bilgilerimizi ve kabullerimizi birbirimizle paylaşmakta, bazı şeylere farklı bir gözle yeniden bakmakta fayda var. Hatta günümüz insanı için artık bunun bir zorunluluğa dönüştüğünü söylemek bile mümkün. 

...ını görüntülediğiniz kitap yazar Nevzat Özkan tarafından yazılmıştır ... Adam Var Alemden Öte - Nevzat Özkan | kitapyurdu.com ... . Adam Var Alemden Öte. Nevzat Özkan BİLGE KÜLTÜR SANAT. bakmaktan görmeye, algılamaya çalışmaktan anlamaya fırsat bulamadığı bu âlemde; temel esaslara dair pek çok şey kaybolup gidiyor. Adam Var Alemden Öte kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. Nevzat Özkan kitapları ve Bilge Kültür Sanat Yayınları 2015 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 7 milyon kitap NadirKitap.com'da. 16 TL. İnsanların bakmaktan görmeye, algılamaya çalışmaktan anla ... Adam Var Alemden Öte PDF Kitap İndir - Epub Ebook Oku ... .com'da. 16 TL. İnsanların bakmaktan görmeye, algılamaya çalışmaktan anlamaya fırsat bulamadığı bu âlemde; temel esaslara dair pek çok şey kaybolup gidiyor. 8.40 €. İnsanların bakmaktan görmeye, algılamaya çalışmaktan anlamaya fırsat bulamadığı bu âlemde; temel esaslara dair pek çok şey kaybolup gidiyor. Adam Var Alemden Öte. 0 yorum. ₺20,00. İnsanların bakmaktan görmeye, algılamaya çalışmaktan anlamaya fırsat bulamadığı bu âlemde; temel esaslara dair pek çok şey kaybolup gidiyor. İnsanların bakmaktan görmeye, algılamaya çalışmaktan anlamaya fırsat bulamadığı bu âlemde; temel esaslara dair pek çok şey kaybolup gidiyor. Mehmet Serkan Genç. İkinci Adam. 20,00 TL. ...uğraşan gizli kahramanlardan daha çok rağbet görüyor.\r\nİnsanların bakmaktan görmeye, algılamaya çalışmaktan anlamaya fırsat bulamadığı bu âlemde Yazarın Tüm Kitapları. Adam Var Âlemden Öte. 13.60 TL. İnsanların bakmaktan görmeye, algılamaya çalışmaktan anlamaya fırsat bulamadığı bu âlemde; temel esaslara dair pek çok şey kaybolup gidiyor. 15 TL. İnsanların bakmaktan görmeye, algılamaya çalışmaktan anlamaya fırsat bulamadığı bu âlemde; temel esaslara dair pek çok şey kaybolup gidiyor. Nevzat Özkan. Her şeyin günlük yaşandığı, gündemin süre...