Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Yaşam Merdiveni e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Yaşam Merdiveni PDF EPUB


Ali Rıza Malkoç

Yaşam Merdiveni - Ali Rıza Malkoç pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Ali Rıza Malkoç
DOSYA BOYUTU 3,54
TARİH 2018-07-07
ISBN 6056856600
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Bireysel, toplumsal, düşünsel, yöntemsel gelişim için:Edebiyat, Psikoloji, Felsefe, Sosyoloji, Teknoloji Kişisel Gelişim, İnovasyon Yazıları El ele__________“Yaşam merdiveni; bir medeniyet yolculuğu, bir uygarlık arayışı…” Bu kitapta geçen anlatımlar 18 yılda tamamlandı fakat 40 yıllık birikimi yansıtıyor.Belki de sizlere daha önemli kapılar açacak, daha faydalı fikirler çağrıştıracaktır.Yaşam serüven, bir süreç. Elbette ki, çeşit çeşit eğitim ve seminerlere de ihtiyaç hissediyoruz.Kitap bu ihtiyaca sizi hazırlamak ve bir boşluğu da doldurmak amacıyla yazılmıştır.Ve öğrenmedeki önceliklerimizi sıraya koyacaktır.Teknik alanda deneyimli olanlar çoğunlukla sosyal yönünü ihmal ediyorlar.Sosyal alanda duyarlı olanlar, teknik konulara pek ilgi duymuyorlar.Kitabımı dikkatli okuyanlar, her iki alanda da ilgi, bilgi ve deneyimlerini artırabilirler.

...am merdiveni; bir medeniyet yolculuğu bir uygarlık ... Yaşam Merdiveni | bkmkitap.com ... ... Yaşam Merdiveni kitabı hakkında bilgi edinmek ve direkt olarak esere ulaşmak için ilgili sayfaya girdiniz. Aşağıda yer alan linkten Yaşam Merdiveni pdf indirme butonuna tıklayabilirsiniz. Adı: Yaşam Merdiveni Yazar: Ali Rıza Malkoç Alt başlık: "kilit taşı düşünceler" Baskı tarihi: Temmuz 2018. "Yaşam merdiveni; bir medeniyet yolculuğu, bir uygarlık arayışı…" Bireysel, toplumsal, düşünsel, yöntemsel gelişim için:Edebiyat, Psikoloji, Felsefe, Sosyoloji, Teknoloji Kişisel Gelişim, İnovasyon Yazıları El ele_`Yaşam merdiveni; bir medeniyet yolculuğu... Anasayfa » Yaşam stili » Biliyor muydunuz? Ya ... Yaşam Merdiveni | Ali Rıza Malkoç | Biraz Oku Sonra Al ... ... Anasayfa » Yaşam stili » Biliyor muydunuz? Yaşamın merdiveni üzerinde kendinizi her gün bir adım ileriye taşımak için yalnızca bir şeye ihtiyacınız vardır: kararlılık. 24.96 TL. "Yaşam merdiveni; bir medeniyet yolculuğu, bir uygarlık arayışı…". Bu kitapta geçen anlatımlar 18 yılda tamamlandı fakat 40 yıllık birikimi yansıtıyor. "Yaşam merdiveni; bir medeniyet yolculuğu, bir uygarlık arayışı…" Yaşam serüven, bir süreç. Elbette ki, çeşit çeşit eğitim ve seminerlere de ihtiyaç hissediyoruz. 25 TL. "Yaşam merdiveni; bir medeniyet yolculuğu, bir uygarlık arayışı…". Bu kitapta geçen anlatımlar 18 yılda tamamlandı fakat 40 yıllık birikimi yansıtıyor. Bu kitapta geçen anlatımlar 18 yılda tamamlandı fakat 40 yıllık birikimi yansıtıyor. Belki de sizlere daha önemli kapılar açacak, daha faydalı fikirler çağrıştıracaktır. Yaşam; serüven, bir süreç. Ali Rıza Malkoç. Bireysel, toplumsal, düşünsel, yöntemsel gelişim için: Edebiyat, Psikoloji, Felsefe, Sosyoloji, Teknoloji Kişisel Gelişim, İnovasyon Yazıları El ele. 27.20 TL. "Yaşam merdiveni; bir medeniyet yolculuğu, bir uygarlık arayışı…". ...