Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma İşte Bunlar Hep Astronomi e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

İşte Bunlar Hep Astronomi PDF EPUB


Malcolm Croft

İşte Bunlar Hep Astronomi - Malcolm Croft pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Malcolm Croft
DOSYA BOYUTU 7,42
TARİH 2015-05-21
ISBN 6054729425
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Evrende kendini yalnız hissetmek mi? Unut bunu! Tek yapman gereken İşte Bunlar Hep Astronomi’nin kapağını kaldırmak.Artık bir balondan uzay roketi yapabilir, uzaydaki en tuhaf galaksileri keşfedebilir ve evrenin neden kabaran bir üzümlü keki andırdığını anlayabilirsin. Gökyüzüne dair büyüleyici gerçekler ve yıldızlar kadar parlak çizimleriyle İşte Bunlar Hep Astronomi tüm “aklı havadalar” için geliyor! 8 dile çevrilen ve yayımlandığı ülkelerde büyük ilgi gören “İŞTE BUNLAR HEP…” serisinin üçüncü kitabı.

...İşte Bunlar Hep Astronomi'nin kapağını kaldırmak ... İşte Bunlar Hep Astronomi - Malcolm Croft | kitapyurdu.com ... . dair büyüleyici gerçekler ve yıldızlar kadar parlak çizimleriyle İşte Bunlar Hep Astronomi tüm aklı havadalar için geliyor! Tek yapman gereken Iste Bunlar Hep Astronomi'nin kapagini kaldirmak. dair büyüleyici gerçekler ve yildizlar kadar parlak çizimleriyle Iste Bunlar Hep Astronomi tüm "akli havadalar" için geliyor! Unut bunu!nTek yapman gereken İşte Bunlar Hep Astronomi'nin kapağını kaldırmak. gerçekler ve yıldızlar kadar parlak çizimleriyle ... İşte Bunlar Hep Astronomi Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor ... . gerçekler ve yıldızlar kadar parlak çizimleriyle İşte Bunlar Hep Astronomi tüm "aklı havadalar" için geliyor!...