Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Küçük Anılarda Büyük Sırlar-5 Kızılca Gün e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Küçük Anılarda Büyük Sırlar-5 Kızılca Gün PDF EPUB


Nurten Arslan

Küçük Anılarda Büyük Sırlar-5 Kızılca Gün - Nurten Arslan pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Nurten Arslan
DOSYA BOYUTU 12,72
TARİH 2011-01-01
ISBN 9759715663
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Ben her kerameti meclisten bekleyenlerdenim. Öyle bir devre geldik ki bu zamanda her iş meşru j olmalıdır. j Evvela meclis, sonra ordu. I Orduyu yapacak olan millet ve ona vekâlet edecek olan meclistir; çünkü ordu demek, yüz binlerce insan, milyonlarca ve milyonlarca servet demektir. Buna ] iki-üç şahıs karar veremez. Buna ancak milletin kendisi j karar verebilir. ] Türk milleti esaret ve zilleti kabul etmez; lâkin onu bir I araya toplamak ve kendisine; "Ey millet! Sen esaret ve ] zilleti kabul eder misin?" diye sormak lâzımdır, Ben S milletin vereceği cevabı biliyorum. Ben milletin i büyüklüğünü biliyor ve bu sual karşısında onun bu suali soran çocuklarını canı gibi seveceğini ve alınlarından öpeceğini de biliyorum.

...abı Kızılca Gün. Atatürk'ün yaşamında ve aynı zamanda Türk Tarihinde bir dönüm noktası olan Büyük Millet Meclisinin açılış hazırlıklarını anlatan ... Küçük Anılarda Büyük Sırlar 5: Kızılca Gün - Nurten Arslan ... ... Küçük Anılarda Büyük Sırlar serisinin 5. Kitabı Kızılca Gün. Mustafa Kemal Atatürk'ü doğumundan başlayarak tüm ayrıntılarıyla 10 kitapta anlatmayı hedefleyen çalışmanın 5. kitabı Kızılca Gün... Küçük Anılarda Büyük Sırlar serisinin 5. Kitabı Kızılca Gün. Mustafa Kemal Atatürk'ü doğumundan başlayarak tüm ayrıntılarıyla 10 kitapta anlatmayı hedefleyen çalışmanın 5. kitabı Kızılca ... Küçük Anılarda Büyük Sırlar-5 Kızılca Gün - Nurten Arslan ... . Kitabı Kızılca Gün. Mustafa Kemal Atatürk'ü doğumundan başlayarak tüm ayrıntılarıyla 10 kitapta anlatmayı hedefleyen çalışmanın 5. kitabı Kızılca Gün......