Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Ekonomik, Kültürel ve Politik Küreselleşme ve Sonuçları e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Ekonomik, Kültürel ve Politik Küreselleşme ve Sonuçları PDF EPUB


Dr. Muhittin Adıgüzel

Ekonomik, Kültürel ve Politik Küreselleşme ve Sonuçları - Dr. Muhittin Adıgüzel pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Dr. Muhittin Adıgüzel
DOSYA BOYUTU 10,71
TARİH 2011-04-01
ISBN 6055426644
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Küreselleşen dünyada bir ülkenin kalkınma ve refah düzeyi, iç dinamikler kadar dış dinamiklerce de belirlenen bir olgudur. Günümüzde, Bilgi Ekonomisi ve Küreselleşme eksenlerinde şekillenen dünya ekonomisi ve küresel rekabet ortamı içerisinde, Türkiye'nin; kalkınma ve refah hedeflerini gerçekleştirebilmesinin, sürdürülebilir bir büyümeyi sağlayabilmesinin ve başta cari açık ve işsizlik olmak üzere önemli kronik yapısal sorunlarını çözebilmesinin gerek ve zorunlu koşulu, küresel rekabet gücüne sahip bir ekonomi olmasıdır. Bu düşünce bağlamında, konunun bir proje bütünlüğü içinde çeşitli boyutları ile incelenip irdelendiği beş yıllık çalışmamızın sonuçları bu kitabımızı da kapsayan;1. Ekonomik, Kültürel ve Politik KÜRESELLEŞME ve SONUÇLARI2. Bilgi Toplumu ve Küreselleşme Bağlamında KÜRESEL REKABET ORTAMI3. ULUSLARARASI REKABET GÜCÜ Belirleyici Faktörler ve Ölçülmesi, Türkiye Bağlamında Bir Değerlendirme4. TEKNOLOJİNİN KÜRESELLEŞMESİ5. KÜRESEL REKABET GÜCÜ Türkiye için Sistematik ve Eklektik Bir Yaklaşım6. TÜRKİYE EKONOMİSİ VE STRATEJİK DÖNÜŞÜMÜkitaplarımız ile ortaya konularak Türkiye'nin geleceğini ilgilendiren ve belirleyecek önemli konularda katkıda bulunulması amaçlanmıştır.

...üzel. Küreselleşen dünyada bir ülkenin kalkınma ve refah düzeyi, iç dinamikler kadar dış dinamiklerce de belirlenen bir olgudur ... Ekonomik, Kültürel ve Politik Küreselleşme ve Sonuçları - Muhittin... ... . Alış-Veriş Listeme Ekle. Ekonomik, Kültürel ve Politik Küreselleşme ve Sonuçları. içinde çeşitli boyutları ile incelenip irdelendiği beş yıllık çalışmamızın sonuçları bu kitabımızı da kapsayan Muhittin Adıgüzel. Küreselleşen dünyada bir ülkenin kalkınma ve refah düzeyi, iç dinamikler kadar dış dinamiklerce de belirlenen bir olgudur. 0.00/5. Tavsiye et Hata bildir. Ekonomik, Kültürel ve Politik Küreselleşme ve Sonuçları. Nobel Akademik Yayıncılık. 20.00. Kü ... Ekonomik, Kültürel ve Politik & Küreselleşme ve Sonuçları ... . 0.00/5. Tavsiye et Hata bildir. Ekonomik, Kültürel ve Politik Küreselleşme ve Sonuçları. Nobel Akademik Yayıncılık. 20.00. Küreselleşme, prensipte, ekonomik, politik ve sosyal olanı kapsayan, ancak var olan kültürlerin çeşitliliğini hem olumlu hem de olumsuz olarak etkileyen bir Kültürel küreselleşmenin sonuçları. ...boyutları ile incelenip irdelendiği beş yıllık çalışmamızın sonuçları bu kitabımızı da kapsayan; 1. Ekonomik Kültürel ve Politik KÜRESELLEŞME ve SONUÇLARI 2. Bilgi Toplumu ve Küreselleşme... ...incelenip irdelendiği beş yıllık çalışmamızın sonuçları bu kitabımızı da kapsayan;Ekonomik, Kültürel ve Politik Küreselleşme ve SonuçlarıBilgi Toplumu ve Küreselleşme Bağlamında Küresel Rekabet... kitaphanen.com´da uygun fiyata Nobel Yayın Dağıtım markalı Ekonomik, Kültürel ve Politik Küreselleşme ve Sonuçları 9786055426644 aradığınız kitabı bulabilir, güvenli alış verişinizi... Ekonomik, Kültürel ve Politik Küreselleşme ve Sonuçları. Muhittin Adıgüzel. Yayınevi: Nobel Akademik Yayıncılık. ...boyutları ile incelenip irdelendiği beş yıllık çalışmamızın sonuçları bu kitabımızı da kapsayan; 1. Ekonomik Kültürel ve Politik KÜRESELLEŞME ve SONUÇLARI 2. Bilgi Toplumu ve Küreselleşme... ...sonuçlari bu kitabimizi da kapsayan;1. Ekonomik, Kültürel ve Politik KÜRESELLESME ve SONUÇLARI2. Bilgi Toplumu ve Küresellesme Baglaminda KÜRESEL REKABET ORTAMI3. ...bir proje bütünlügü içinde çesitli boyutlari ile incelenip irdelendigi bes yillik çalismamizin sonuçlari bu kitabimizi da kapsayan;1. Ekonomik, Kültürel ve Politik KÜRESELLESME ve SONUÇLARI2. Küreselleşme ve Devlet. siyasal kültür geleneksel politik yapıya tekabül eder. Beşinci alt bölümde küreselleşmenin Türkiye'ye etkileri ekonomik, siyasal-kültürel......