Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Cervantes’ten İki Öykü e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Cervantes’ten İki Öykü PDF EPUB


Miguel de Cervantes Saavedra

Cervantes’ten İki Öykü - Miguel de Cervantes Saavedra pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Miguel de Cervantes Saavedra
DOSYA BOYUTU 5,55
TARİH 2018-07-13
ISBN 9755099149
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Modern Avrupa edebiyatının ilk romanı olarak kabul edilen Don Kişot’un da yazarı olan ünlü İspanyol romancı, şair ve oyun yazarı Cervantes, edebiyat hayatına genç bir yaşta başlamış ve kısa zamanda tanınmıştır. Türlü zorluklar içerisinde geçen bir hayatın ardından, yazdığı eserler Cervantes’i dünyanın en çok bilinen ve eserleri en çok okunanyazarlarından biri hâline getirmiştir.Kısa roman türünün ilk örneklerinden sayılan bu iki öykü, Cervantes’in yaşadığı döneme ayna tutup bizi o günlere götürüyor.

...rüyor. ...yazdığı eserler Cervantes`i dünyanın en çok bilinen ve eserleri en çok okunanyazarlarından biri hâline getirmiştir ... Cervantes'ten İki Öykü - Miguel de Cervantes Saavedra ... .Kısa roman türünün ilk örneklerinden sayılan bu iki öykü, Cervantes`in yaşadığı... ...yazdığı eserler Cervantes'i dünyanın en çok bilinen ve eserleri en çok okunan yazarlarından biri hâline getirmiştir.Kısa roman türünün ilk örneklerinden sayılan bu iki öykü, Cervantes'in yaşadığı... Miguel De Cervantes. Modern Avrupa edebiyatının ilk romanı olarak kabul edilen Don Kişot'un da yazarı olan ünlü İspanyol ro ... Cervantes'ten İki Öykü [Kategorisiz Ürünler] ... ... Miguel De Cervantes. Modern Avrupa edebiyatının ilk romanı olarak kabul edilen Don Kişot'un da yazarı olan ünlü İspanyol romancı, şair ve oyun yazarı Cervantes......