Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Kimsesiz Çocuk e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Kimsesiz Çocuk PDF EPUB


Hector Malot

Kimsesiz Çocuk - Hector Malot pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Hector Malot
DOSYA BOYUTU 7,25
TARİH 2011-11-03
ISBN 9755291563
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

İlk çocuk Garofoli’nin karşısına çıktığında korkudan tir tir titriyordu.- Bana dünden bir metelik borçlusun. Bugün borcunu getireceğine söz vermiştin. Kaç para getirdin? diye sordu Garofoli.Çocuk kıpkırmızı olmuştu.- Bugün de bir meteliğim eksik.- Demek paran eksik! Bunu da rahat rahat söylüyorsun.Patron öfkeli bir sesle haykırdı:- Böylece eksiğin iki metelik oldu ha! Kuralları biliyorsun. Her metelik için iki kamçı. Ayrıca bu suçu iki kez yinelediğin için sana bugün patates verilmeyecek.- Lütfen, lütfen efendim, diye yalvardı çocuk. Yarın tamamlarım efendim. Merhamet edin…- Riccardo, diye kükredi adam. Kamçımı getir.

...gerçek babası değildir tabi. Kendisini terk edilmiş, kimsesiz bir çocuk olarak görür ... Kimsesiz Çocuk Remi 2018 Filmi HD İzle ... . KİMSESİZ ÇOCUK KİTABININ KISA ÖZETİ. Küçükken babasının ölmesinden faydalanan ve mirasın kendisine kalması için amcası , Remi' yi dışarı terk eder. Yönetmen: Antoine Blossier. Bu filmde garip bir hayat hikayesi anlatılmaktadır. Anne ve babası olmayan bir çocuğun başından geçen olayları anlatan bu filmde, kimsesiz bir çocuğun hikayesi anlatılmaktadır. Yönetmen: Antoine Blossier. Küçük yaşta ailesi tarafından terk edilen 8 yaşındaki ... Kimsesiz Çocuk Remi 2018 Filmi HD İzle ... . Yönetmen: Antoine Blossier. Küçük yaşta ailesi tarafından terk edilen 8 yaşındaki Remi, ailesi bildiği insanlar tarafından gerçeklerden soyutlanmış şekilde yetiştirilir. Dram filmleri izle, komedi filmleri izle. Yönetmen: Antoine Blossier. Yıldız: Daniel Auteuil, Jacques Perrin, Jonathan Zaccaï vb. Kimsesiz Çocuk - Rémi sans famille izle türkçe dublaj0 Kimsesiz... Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş. Remi, Nobody's Boy - Kimsesiz Çocuk. Çocukluk duygularına götüren bi film.Korkusuyla,heyecanıyla,minnetiyle çocuk herşeyi ço...