Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Tevhid Düşüncesi Ekseninde Kişisel Gelişim Kitapları e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Tevhid Düşüncesi Ekseninde Kişisel Gelişim Kitapları PDF EPUB


A. Hakan Karayılan

Tevhid Düşüncesi Ekseninde Kişisel Gelişim Kitapları - A. Hakan Karayılan pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR A. Hakan Karayılan
DOSYA BOYUTU 3,72
TARİH 2015-05-05
ISBN 9754736397
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Kişisel gelişim kitapları; dünyada var oluş amacını arayan, kendini keşfetmeye uğraşan modern insana, yaşam boyu gelişim, sınırsız mutluluk, mükemmelliğe ulaşma, düşünce gücünü açığa çıkarma, evrenle manevi bir ilişkiye girme, kadere meydan okuyup özgürleşme, zengin ve başarılı olma gibi hedeflere ulaşacak yöntemler sunmaktadır.Bu kitaplarda tavsiye edilen bazı mistik, spiritualist ritüeller “yeni inanış ve ibadet biçimleri” gibi arz edilmektedir. Bu eserlerden birçoğu insanın kendisi ile savaşımını başarı ekseninde ele almakta, yaşamı Allah’ın irade ve takdirinden tamamen soyutlamaktadır. İnsanı varlık âlemindeki bütün değer ve sistemlerin objesi olarak gören kişisel gelişim anlayışı, her bireyin mutlak bir güç sahibi olduğunu vehmettirerek insanı kutsallaştırmaktadır. Böylece insana; her şeyi yapabileceğini hissettirerek Tanrı’dan rol çalmasını öğütlemektedir.İnsanın varlığının ayrılmaz bir parçası olan inanmayı, yaratıcısına karşı kulluk ve sorumluluk şuuru içinde toplum ve evrenle münasebetlerini düzenleyen tevhid akidesini tamamen dışlayan kişisel gelişim kitapları; yepyeni bir âlem ve insan tasavvuru inşa etmektedir. Bu yönüyle “İnsanı, insan eden imandır” düsturuna muhalif olarak, gerekirse inançların içini boşaltıp, yeniden dizayn ederek kişisel gelişimi bir proje olarak kullanan sistemin çıkarlarına alet etmekte ve kalpleri iman noktasından uzaklaştırmaktadır. 

...ma... ...var oluş amacını arayan,kendini keşfetmeye uğraşan modern insana,yaşam boyu gelişim,sınırsız mutlul ... Tevhid Düşüncesi Ekseninde Kişisel Gelişim Kitapları - A. Hakan... ... . Tevhid Düşüncesi Ekseninde Kişisel Gelişim Kitapları. ISBN. : 9789754736397. Bu eserlerden birçoğu insanın kendisi ile savaşımını başarı ekseninde ele almakta yaşamı Allah'ın münasebetlerini düzenleyen tevhid akidesini tamamen dışlayan kişisel gelişim kitapları; yepyeni bir... Sitemizde çok çeşitli kitaplar bulabilirsiniz. Tevhid Düşüncesi Ekseninde Kişisel Gelişim Kitapları - A. H ... Tevhid Düşüncesi Ekseninde Kişisel Gelişim Kitapları ... ... Sitemizde çok çeşitli kitaplar bulabilirsiniz. Tevhid Düşüncesi Ekseninde Kişisel Gelişim Kitapları - A. Hakan Karayılan aşık olmuş ve birçok okuyucu nesiller arasında popülerlik kazanmıştır. Kişisel gelişim kitapları; dünyada var oluş amacını arayan, kendini keşfetmeye uğraşan modern insana, yaşam boyu gelişim, sınırsız mutluluk, mükemmelliğe ulaşma, düşünce gücünü açığa... Kişisel gelişim kitapları; dünyada var oluş amacını arayan, kendini keşfetmeye uğraşan modern insana https://www.limankitap.com/urun/tevhid-dusuncesi-ekseninde-kisisel-gelisim-kitaplari. Bu eserlerden birçoğu insanın kendisi ile savaşımını baş...